0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra

Fytyra

Zgjidh një kategori specifike ose shiko të gjitha produktet për fytyrën më poshtë

Showing 37 – 48 of 54 results

ROLL ON ANTI RRUDHË PËR SYTË

Roll on i syve De Saint Hillaire përbëhet nga Vajrat Esencialë të Selvise, Trëndafilit të gurit dhe Helikrisum, i pasuruar me Vaj Rosehip.I thjeshtë në përdorim kudo ku ndodheni.Prodhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik
10ml
1,400 L

ROSA MOSQUETA

Shkëlqim dhe ndjesi mëndafshi për lëkurën përreth syve.Tonifikues dhe rigjenerues natyral që rinon dhe hidraton lëkurën duke eleminuar shenjat e plakjes dhe lodhjes.Lufton shenjat e shkaktuara nga mosha apo dielliPRODUKT NATYRAL I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
2,300 L3,900 L

SAPUN DUDU OSUN

Sapuni i zi afrikan Dudu Osun është një nga produktet më të rekomanduara për kujdesin ndaj lëkurës. I studiuar dhe testuar me sukses si një zgjidhje për aknet, hiperpigmentimin, shenjat dhe njollat e lëkurës, dermatitin, psoriazis dhe ekzemën, ky sapun është zgjidhja e duhur
700 L

SAPUN ME LIVANDO & MJALTË

PËR LËKURË MIKSE & DELIKATEZbutës dhe pastrues Për fytyrë dhe trup. I testuar dermatologjikisht.
500 L

SAPUN ME TRËNDAFIL & GJALPË SHEA

PËR LËKURË TË THATË DHE/OSE TË PLAKURPastrues dhe ushqyes.Për fytyrë dhe trup.I testuar dermatologjikisht.
500 L

SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR

Serum antirrudhë, hidratues dhe ushqyesEfekt lifting i menjëhershëm në vetëm 15 minuta!Stimulon sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë.
30ml
1,600 L

SERUM ANTI-RRUDHË

Një “minierë ari” me përbërës aktivë natyralë për të rinuar dhe forcuar lëkurën tuaj.Prodhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik
15ml
2,200 L

SERUM COENZIMA Q10

Një serum aktiv i pastër me një veprim të fuqishëm antioksidant që kundërshton formimin e radikaleve të lira, të cilat shkaktojnë plakjen e parakohshme.30ml
1,500 L

SERUM PËR AKNE DHE LËKURË TË YNDYRSHME

Niacinamide është një derivat i vitaminës B3 (niacina) ideal për lëkurë mikse dhe të papastër! Ky përbërës është një zgjidhje perfekte për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, por edhe për lëkurë të lodhur dhe të prekur nga ndotja ambjentale.Së bashku me zinkun, me veti qetësuese dhe astringjente (zvogëlues i poreve të hapura), është aleati i përsosur në luftën kundër akneve (puçrrave), njollave të lëkurës dhe pikave të zeza.Niacinamide: veprim balancues i sebumit, kundër njollave dhe shenjave Zinku: veprim astringent dhe anti-bakterial
1,600 L

SERUM VITAMINË C

Kurrë më pa këtë serum në rutinën tuaj të bukurisë!Jemi mësuar të përfitojmë nga vetitë e saj të dobishme përmes lëngjeve të agrumeve por ajo që duhet të dimë është se Vitamina C është gjithashtu një super aleat për lëkurën tonë!30ml
1,600 L

SERUM VITAMINË E

Vaji i vitaminës E është i jashtëzakonshëm për lëkurën për shkak të vetive të tij Antioksidante, anti rrudhë, ushqyese dhe pasururese e lëkurës.
1,500 L

SHIRITA ZBARDHUES DHËMBËSH

Dhëmbë më të bardhë në vetëm 7 ditë!
  • Zbardhje e butë, e sigurt dhe efektive e dhëmbëve
  • Zbut njollat ​​e dhëmbëve të shkaktuara nga ushqimi, vera, kafeja, çaji ose cigaret
  • Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm në shtëpi ose në lëvizje
  • Formulë pa peroksid
  • Përbërës të sigurt për smaltin e dhëmbëve
  • Për një buzëqeshje më të ndritshme14 copë
2,500 L