0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi

Trupi

Zgjidh një kategori specifike ose shiko të gjitha produktet për trupin më poshtë

Showing 1 – 12 of 41 results

ARGILTUBO

MASKË E GATSHME PËR FYTYRË DHE TRUP.ME ARGJILË TË GJELBËR, VAJ ESENCIAL DHE EKSTRAKTE BIMORE.Për të gjitha moshat.Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër Argital, Acidit gama-linoleik që gjendet në përmbajtjen e vajit të farës së Borraxhinës (Borago Officinalis), të Azulenit në përmbajtjen e ekstraktit të lules së Kalendulës (Calendula Officinalis), dhe të Silicit në përmbajtjen e bimës së Bishtit të Kalit (Equisetum Arvense) Për më tepër, vaji esencial i Livandos Demeter (Lavandula Hybrida), dhuron një ndjesi kënaqësie dhe ushtron një veprim freskues dhe mbrojtës, ndërsa gliceroli bimor ushtron veprim hidratues.
1,500 L

ARGJILË E BARDHË ARGILCREM

PËR NJË MASKË PASTRUESE DHE FRESKUESE PËR LËKURË TË THATË. MASKË IDEALE PËR FLOKËT.Argjila e bardhë është perfektë për pastrimin dhe freskimin e lëkurës së thatë dhe si maskë për flokët.Vetëm me argjilë të bardhë dhe ujë mund të mbrosh dhe rigjenerosh lëkurën.Argjila e bardhë përdorët kundër strijave, rrudhave, dhe stimulon dhe ekuilibron lëkurën duke e ushqyer me minerale.E pasur me Silic, favorizon eleminimin e toksinave në lëkurë.
1kg
1,200 L

ARGJILË E GJELBËR E VENTILUAR

MASKË PËR FLOKËT, FYTYRËN DHE TRUPINArgjila e gjelbër e ventiluar, në sajë të përbërjes me oligoelementë dhe kripëra minerale, ka veti të jashtëzakonshme antirrudhë, pastruese dhe tonifikuese.ARGITAL, në sajë të kërkimeve laboratorike, e ka transformuar argjilën e gjelbër të ventiluar  në aktive, duke e bërë produkt me cilësi të lartë.
500gr
1,000 L

ARGJILË E GJELBËR FINE

ARGJILË E GJELBËR, E THARË NË DIELL, PLUHUR I IMËT PËR FYTYRËN, TRUPIN DHE FLOKËT.Me argjilën e gjelbër Argital dhe ujin, një binom natyral e antik, përgatitet një maskë për të mbrojtur dhe rigjeneruar lëkurën.Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër.
1,000 L2,000 L

BALTË DOBËSIMI & ANTICELULIT

DOBËSON DHE RIMODELON TRUPIN.Me argjilë të gjelbër dhe vaj esencial të pastër të portokallit të ëmbël.Baltë me efekte mjaft të mira për trajtimin e celulitit.1.5 kg
4,400 L

BALTË KUNDËR DHIMBJEVE

MASKË BALTE PËR DHIMBJE ÇERVIKALE, MUSKULARE, KONTRAKTIMET DHE DHIMBJET E KYÇEVE.
2,200 L

BALTË NGA DETI I VDEKUR

TRAJTIM PASTRUES DHE RIGJENERUES.RIKTHEN FUNKSIONET BIOLOGJIKE TË LËKURËS.1kg
4,500 L

BIO DEO SPRAY ME CBD

Një deodorant anti djersë me ekstrakt kanabis sativa, eukalipt, sherebelë etj, pa kripëra alumini dhe kimikate të dëmshme.I çertifikuar Bio-Organik.100ml
900 L

DETERGJENT INTIM ME ALOE

NEUTRO, ZBUTËSE, PERSONALE, HIGJENË DELIKATE, pH 5.0 – 5.5.E PASURUAR ME ACID LAKTIK.
1,500 L4,000 L

DETERGJENT INTIM ME ARGJILË TË GJELBËR

Me xhel argjile të gjelbër dhe vaj esencial të pastër 100% të Niaouly.Për një përdorim të përditshëm.
250ml
1,600 L

DETERGJENT INTIM ME LIVANDO

ME VAJ ESENCIAL LIVANDOJE.ZBUTËS, MBROJTËS, PARANDALUES, pH 3.0 - 3.5.E PASURUAR ME ACID LAKTIK.
250ml
1,700 L

DETERGJENT INTIM ME MËLLAGË

DELIKAT, HIDRATUES, ZBUTËS, pH 3.0 - 3.5.E PASURUAR ME ACID LAKTIK.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT.
1,700 L4,000 L