0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi Mbrojtja nga Dielli

Mbrojtja nga Dielli

Po shfaqen krejt 2 përfundimet

KREM MBROJTËS NGA DIELLI SPF50

Për fëmijë dhe lëkurë të ndjeshmePër fytyrë dhe trup.PA AROMA TË SHTUARA, 100% FILTRA MINERALË JO NANO.I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT PËR LËKURË TË NDJESHME, REZISTENT NDAJ UJIT.
3,500 L

TANNING MIST

Spraj vetë-nxirës për një nxirje të menjëhershme me pamje natyrale Nxirje që zgjat 6-10 ditë me vetëm një aplikim.
  • Rezultate të dukshme pas një aplikimi të vetëm
  • Të nxirë nga dielli gjatë gjithë vitit
  • I sigurtë, i lehtë dhe i përshtatshëm
  • Pa aromë, pa shpëlarje
  • Aplikojeni dhe jepini lëkurës shkëlqim të menjëhershëm
  • Nxirje pa ekspozim në diell100ml
2,000 L