0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra Tonikë

Tonikë

Po shfaqen krejt 2 përfundimet

ACQUA COMPOSTA KUNDËR AKNEVE

Tonik me Vaj Esencial Kedri Atlantik 100% të pastër.I çertifikuar Bio-Organik125ml
1,900 L

UJË TRËNDAFILI

UJI I TRËNDAFILIT – NJË TONIK I JASHTËZAKONSHËM PËR LËKURËNPër një veprim freskues dhe stimulues në fytyrë.Përdorimi i përditshëm në mëngjes dhe mbrëmje, i kthen shkëlqimin fytyrës, duke parandaluar krijimin e rrudhaveKrijon një shtresë mbrojtëse në lëkurë, edhe për ato me të ndjeshmet.Me aromën karakteristike të trëndafilit.
1,300 L2,100 L