0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për flokë të yndyrshëm

Për flokë të yndyrshëm

Po shfaqen krejt 11 përfundimet

SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!
1,300 L

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË 150ml

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Shampo për flokë me yndyrë, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,400 L

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË 1L

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Shampo për flokë me yndyrë, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
4,000 L

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH 250ml

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit.I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pastër.Produkt pa konservant
1,400 L

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH 500ml

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit.I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pastër.Produkt pa konservant
2,000 L

SHAMPO PËR FLOKË TË YNDYRSHËM 250ml

  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Me vaj esencial Mente dhe Sherebelë të fermentuar
1,500 L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM 150ml

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Shampo për zbokth të yndyrshëm, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë, me tendencë rrjepje e lëkurës dhe krijim zbokthi.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,400 L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM 1L

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Shampo për zbokth të yndyrshëm, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë, me tendencë rrjepje e lëkurës dhe krijim zbokthi.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
4,000 L

SHAMPO PRO-HERBAL ME EKSTRAKT HITHRE 300ml

TRAJTIMI BIMOR KUNDËR RËNIES SË FLOKUT
5.00 out of 5
1,300 L

SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 1L

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë të hollë dhe me tendencë yndyre.Shampo natyrale volumizuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vajrat esencialë të Limonit, Portokallit dhe Bergamotos, të cilët i bëjnë flokët të freskët, me shkëlqim dhe me volum.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L

SHAMPO VOLUMIZUESE ME AGRUME 1.1 250ml

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë të hollë dhe me tendencë yndyre.Shampo natyrale volumizuese, e përbërë nga shkumogjenë me origjinë bimore. Përbërësit aktivë të kësaj shampoje janë vajrat esencialë të Limonit, Portokallit dhe Bergamotos, të cilët i bëjnë flokët të freskët, me shkëlqim dhe me volum.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L