0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Pastrimi i fytyrës Sapunë SAPUN ME TRËNDAFIL & GJALPË SHEA

SAPUN ME TRËNDAFIL & GJALPË SHEA

500 L

PËR LËKURË TË THATË DHE/OSE TË PLAKUR

Pastrues dhe ushqyes.

Për fytyrë dhe trup.

I testuar dermatologjikisht.

Efektet

Sapun pastrues dhe ushqyes. me vaj ulliri extra virgin, gjalp shea dhe vaj esencial të pastër trëndafili dhe barbaroze, për lëkurë të butë dhe të mëndafshtë. Me veti anti-rrudhë.I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe/ose të plakur.Për fytyrë dhe trup.I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Lani fytyrën në mëngjes dhe në darkë, me ujë të ngrohtë dhe sapun, për një pastrim të plotë të lëkurës, dhe hidratim dhe balancim të saj.Mund të përdoret për të larë fytyrën, trupin apo flokët.Këshillë:Këshillohet që mbas çdo përdorimi, sapuni të vendoset në mbajtëse që të kullojë dhe të mos mbajë ujë, për të shmangur zbutjen dhe zbehjen e vetive të tij.

Përbërësit

Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Parkii Butter*, Parfum**, Rosa Canina Fruit Extract*, Pelargonium Roseum Leaf Oil, Glycerin, Sodium Phytate, Rubia Tinctorum Root Extract, Citronellol, Limonene, Citral, Linalool, Citric Acid, Geraniol.(*Përbërës nga Bujqësia Organike)Teknologjia e prodhimit të vajrave përbërës të produktit është presimi në të ftohtë.Sipas kësaj teknologjie, produkti i përfituar ruan plotësisht vlerat shëndetësore dhe përbërësit ushqimorë, për shkak se përpunimi nuk i nënshtrohet temperaturave të larta, të cilat i asgjësojnë një pjesë të komponentëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SAPUN ME TRËNDAFIL & GJALPË SHEA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët