0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra Pastë dhëmbësh

Pastë dhëmbësh

Po shfaqen krejt 6 përfundimet

PASTË DHËMBËSH AROMATIKE

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO
75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH ME KARBON & PROPOLI

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO
75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH ME MENTE

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH ME SHEREBELË

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Për mishra dhëmbësh delikatë dhe të ndjeshëm Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH PËR FËMIJË 0-6 VJEÇ

Pastë natyrale dhëmbësh për tu kujdesur për buzëqeshjen e mrekullueshme të të vegjëlve dhe për t’i mbajtur të paprekur dhe me shkëlqim dhëmbët që do t’i dhurohen zanës së dhëmbëve. Ka një aromë të ëmbël luleshtrydheje dhe përmban lëng organik të aloe vera-s dhe ekstrakt calendule për të qetësuar, freskuar dhe mbrojtur gojën e fëmijës tuaj, duke ndihmuar në parandalimin e kaviteteve dhe formimit të gurëzave.Pa fluorPaketimi i pastës së dhëmbëve është bërë nga bioplastikë, e marrë nga kallami i sheqerit.PËRBËRËSIT AKTIVËEkstrakt Kalendule: veprim qetësues dhe shërues
  • Lëng Aloe Vera: veprim mbrojtës dhe anti-inflamator
  • Silicë: heqja e butë e gurëzave
  • Portokalli i ëmbël: pastrues
600 L

SHIRITA ZBARDHUES DHËMBËSH

Dhëmbë më të bardhë në vetëm 7 ditë!
  • Zbardhje e butë, e sigurt dhe efektive e dhëmbëve
  • Zbut njollat ​​e dhëmbëve të shkaktuara nga ushqimi, vera, kafeja, çaji ose cigaret
  • Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm në shtëpi ose në lëvizje
  • Formulë pa peroksid
  • Përbërës të sigurt për smaltin e dhëmbëve
  • Për një buzëqeshje më të ndritshme14 copë
2,500 L