0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Stilim

Stilim

Po shfaqen krejt 8 përfundimet

KREM PËR KAÇURRELA & ONDE

Zgjidhja e duhur për flokët kaçurrelë, me onde ose rica.Një krem i pasur me përbërës natyralë që iu jep forcë, elasticitet dhe dritë të re flokëve tuaj!I çertifikuar Bio-Organik
1,500 L

LLAK EKOLOGJIK ME VITAMINË E

PRODUKT PROFESIONALFiksues i fortë, me veprim ushqyes dhe mbrojtës.Me bazë Vaj Argani dhe Vitaminë E.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,900 L

LOCION PËR KAÇURRELA

PRODUKT PROFESIONALLocion për gjallërimin e kaçurrelave.I forcon dhe u jep elasticitet.NUK përmban Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,400 L

PASTA DESIGNER 5.6

PRODUKT PROFESIONALPastë për flokë të shkurtër dhe mesatarë.Me Vaj CedriNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
50ml
1,400 L

PASTË MODELUESE 5.2

PRODUKT PROFESIONALPastë modeluese dhe ushqyeseMe Finok dhe BarbarozëNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS50ml
1,400 L

SHKUMË MODELUESE VOLUMIZUESE

PRODUKT PROFESIONALModelon, hidraton, mbron dhe i jep volum flokëve.Me Vaj Argani dhe Bajame të Ëmbël.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

SPRAY VOLUMIZUES PËR KAÇURRELA 5.4

Për flokë të thatë dhe pa jetë.Me Vaj Esencial Livando dhe Ekstrakt HithreNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
125ml
1,400 L

XHEL MODELUES VOLUMIZUES

PRODUKT PROFESIONALMe Mente dhe EkualiptusXhel fiksues me efekt volumizues.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,400 L