0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo

Shampo

Zgjidh një kategori specifike ose shiko të gjitha shampot më poshtë

Showing 1 – 12 of 46 results

HAIR PRO

Më shumë se 50% e të rriturve përballen me rënien e flokëve!Flokët e fortë dhe të shëndetshëm nuk janë vetëm të bukur për t'u parë, por edhe një tregues i shëndetit të përgjithshëm!Një sërë faktorësh ndikojnë në rënien, rritjen dhe rinovimin e flokëve, por më të zakonshmet janë mosha, gjenetika, hormonet dhe ndryshimet sezonale. Pavarësisht faktorëve të listuar, ne mund të bëjmë shumë për shëndetin e flokëve tanë, me një furnizim optimal të lëndëve ushqyese.Filloni tani të luftoni dhe parandaloni rënien e flokëve!Rezultatet e vërtetuara klinikisht me formulën kundër rënies së flokëve Hair Pro 3 në 1
2,500 L

LOCION KUNDËR ZBOKTHIT

• Ribalancon prodhimin e yndyrës• Parandalon rënien e flokut• Për të gjitha llojet e flokëve• Forcon dhe forcon flokët• Me argjilë, rozmarinë, livando dhe ylang ylang• Locion 100% natyral i çertifikuar bio
1,500 L

SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!
1,300 L

SERUM KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

Një mishelë bimore që lufton me efikasitet rënien e flokëve. Me ekstrakt kanabis sativa, kafeinë etj. I çertifikuar Bio-Organik
1,900 L

SHAMPO 1L PËR FLOKË TË THATË & PA SHKËLQIM 1.2

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë të thatë dhe pa shkëlqim.Me Vaj Finoku të Ëmbël dhe Proteina Gruri.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L

SHAMPO ANTI-YELLOW 1.9

SHAMPO PROFESIONALEPër flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar.Ndalon zverdhjen e flokut.Rikthen shkëlqimin natyral.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO FORCUESE 1.3

SHAMPO PROFESIONALE
Për përdorim të përditshëmE këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën.Me Vajra esencialë të Livandos, Rozmarinës dhe Ekualiptit.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L2,500 L

SHAMPO FORCUESE ANTI AGE - LEAVES

Shampo me ekstrakt Ginkgo Biloba.Forcuese, me efekt anti-ageParandalon rënien e flokutNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,200 L

SHAMPO FORCUESE PËR FLOKË TË DOBËT 1.7 250ml

SHAMPO PROFESIONALEMe Piper të Zi dhe Mente, të cilët parandalojnë rënien e flokut.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO HIDRATUESE

  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për flokë të thatë, delikatë dhe pa shkëlqim.
  • Me ekstrakt Ulliri dhe Oriz të fermentuar
1,500 L

SHAMPO KUNDËR RËNIES SË FLOKUT 150ml

Shampo Preventivo Caduta Flora për flokë me tendencë rënie për shkaqe fiziologjike ose për shkak të situatave të veçanta të stresit psiko-fizik.Parandalon plakjen dhe degjenerimin e flokut, duke e forcuar atë.Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Portokallit, Finokut, Geranium, Livandos, Sherebelës, Amyris, Dafinës dhe Rosmarinës stimulojnë aktivitetin mikroqarkullues të lëkurës, duke favorizuar furnizimin me oksigjen dhe elementë ushqyes për rrënjën e flokut.
1,500 L

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5 1L

SHAMPO PROFESIONALEMe Çaj Jeshil dhe Borzilok.Me përmbajtje Acidi Undecilenik i cili eleminon kruarjen.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L