0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për flokë të thatë

Për flokë të thatë

Showing 1 – 12 of 13 results

SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!
1,300 L

SHAMPO 1L PËR FLOKË TË THATË & PA SHKËLQIM 1.2

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë të thatë dhe pa shkëlqim.Me Vaj Finoku të Ëmbël dhe Proteina Gruri.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L

SHAMPO HIDRATUESE

  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për flokë të thatë, delikatë dhe pa shkëlqim.
  • Me ekstrakt Ulliri dhe Oriz të fermentuar
1,500 L

SHAMPO ME ACID JALURONIK

Për një trajtim rigjenerues, rihidratues dhe tonifikues.Me veprim anti-age.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,500 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË 500ml

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË OSE NORMALËKjo shampo i bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm dhe parandalon rënien e tyre.Me bazë argjile të gjelbër dhe ekstraktin e bimës Bardana.
2,000 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & PA SHKËLQIM 1.2 250ml

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë të thatë dhe pa shkëlqim.Me Vaj Finoku të Ëmbël dhe Proteina Gruri.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË & TË DOBËT - LEAVES

Shampo me ekstrakt Bambuje.Ushqyese dhe forcuese.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,200 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË 1L

Shampo për flokë të thatë, opakë, të dëmtuar nga lyerja dhe permanenti, të dobësuar nga agjentët e jashtëm si dielli, smogu dhe klori.Me vajra esencialë 100% të pastër.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
4,000 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË 250ml

Shampo për flokë të thatë, opakë, të dëmtuar nga lyerja dhe permanenti, të dobësuar nga agjentët e jashtëm si dielli, smogu dhe klori.Me vajra esencialë 100% të pastër.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,400 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË OSE NORMALË

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË OSE NORMALË Kjo shampo i bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm dhe parandalon rënien e tyre.
250ml
1,400 L

SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 1L

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.Me Vaj Argani dhe derivate bimore.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L

SHAMPO RIGJENERUESE ME VAJ ARGANI 1.4 250ml

SHAMPO PROFESIONALEPër flokë shumë të thatë, të dëmtuar dhe të dekoloruar.Me Vaj Argani dhe derivate bimore.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L