0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket

Floket

Zgjidh një kategori specifike ose shiko të gjitha produktet për flokët më poshtë

Showing 1 – 12 of 96 results

AMPULA KUNDËR ZBOKTHIT, PËR LËKURË TË NDJESHME 1.14

8 copëPRODUKT PROFESIONALTrajtim dyfazësh me ampula për lëkurë të ndjeshme me tendencë zbokthi ose tharje dhe rrjepje të lëkurës së kokës.E pasur me ekstrakte bimore të Likeneve Islandeze, Hamamelis, Urthit, Pulqarkut, Rozmarinës, Sherebelës,Barit Mijëfletësh, si dhe me Propolis.
2,000 L

AMPULA PËR FORCIMIN E FLOKUT 1.15

8 copë
PRODUKT PROFESIONALTrajtim forcues për flokë të dobët me vaj esencial të Piperit të Zi dhe Mentes.Pa shplarjeNUK përmban Alkool, Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,000 L

ARGJILË E GJELBËR FINE

ARGJILË E GJELBËR, E THARË NË DIELL, PLUHUR I IMËT PËR FYTYRËN, TRUPIN DHE FLOKËT.Me argjilën e gjelbër Argital dhe ujin, një binom natyral e antik, përgatitet një maskë për të mbrojtur dhe rigjeneruar lëkurën.Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër.
1,000 L2,000 L

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

PRODUKT PROFESIONALMe ekstrakt Mëllage dhe LuledielliEfekt volumizues dhe hidratant.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK

Për një trajtim shkrifërues, rihidratues dhe volumizues.Me Acid Jaluronik dhe Ekstrakt Trumze.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

BALSAM HIDRATUES

  • I çertifikuar Bio-Organik.
  • Për të gjithë tipet e flokut
  • Me vaj Susami dhe Tërshërë të fermentuar
1,600 L

BALSAM HIDRATUES LEAVES

Për të gjitha tipet e flokutMe veprim të shpejtë hidratues dhe shkrifërues.Me Ujë Aktiv të gjetheve të Urthit (Hedera Helix) dhe Vaj të Bajames së Ëmbël.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
1,600 L

BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1

PRODUKT PROFESIONALPër të gjitha tipet e flokutNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
1,200 L2,700 L

BOJË FLOKËSH BLACK 1.0

PRODUKT PROFESIONALBojë flokësh me bazë Proteina Orizi dhe Vaj Lini.Mbulim i shkëlqyer që në aplikimin e parë.Ngjyra natyrale.
140ml
1,400 L

BOJË FLOKËSH BLOND 7.0

PRODUKT PROFESIONALBojë flokësh me bazë Proteina Orizi dhe Vaj Lini.Mbulim i shkëlqyer që në aplikimin e parë.Ngjyra natyrale.
1,400 L

BOJË FLOKËSH BROWN 4.0

PRODUKT PROFESIONALBojë flokësh me bazë Proteina Orizi dhe Vaj Lini.Mbulim i shkëlqyer që në aplikimin e parë.Ngjyra natyrale.140ml
1,400 L

BOJË FLOKËSH COFFEE BROWN 4.06

PRODUKT PROFESIONALBojë flokësh me bazë Proteina Orizi dhe Vaj Lini.Mbulim i shkëlqyer që në aplikimin e parë.Ngjyra natyrale.
140ml
1,400 L