0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për flokë normalë

Për flokë normalë

Po shfaqen krejt 12 përfundimet

SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!
1,300 L

SHAMPO ANTI-YELLOW 1.9

SHAMPO PROFESIONALEPër flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar.Ndalon zverdhjen e flokut.Rikthen shkëlqimin natyral.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO FORCUESE 1.3

SHAMPO PROFESIONALE
Për përdorim të përditshëmE këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën.Me Vajra esencialë të Livandos, Rozmarinës dhe Ekualiptit.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L2,500 L

SHAMPO ME ACID JALURONIK

Për një trajtim rigjenerues, rihidratues dhe tonifikues.Me veprim anti-age.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,500 L

SHAMPO ME MARULA & SHEGË

  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për të gjitha tipet e flokut.
  • Me vaj Marula dhe Shegë të fermentuar.
1,500 L

SHAMPO NEUTRO ALOE VERA

Delikate, i jep flokut shkëlqim dhe jetë.Me vajra esencialë 100% të pastër.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,500 L

SHAMPO NEUTRO ALOE VERA 1L

Delikate, i jep flokut shkëlqim dhe jetë.Me vajra esencialë 100% të pastër.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
3,900 L

SHAMPO PASTRUESE

Shampo për të gjitha tipet e flokëve.Me efekt të fortë për pastrimin e qelizave të vdekura në lëkurë.Eleminon radikalet e lira, të krijuara nga papastërtitë, rrezatimi i valëve të pajisjeve elektronike si telefoni, wi-fi etj.
1,500 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË 500ml

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË OSE NORMALËKjo shampo i bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm dhe parandalon rënien e tyre.Me bazë argjile të gjelbër dhe ekstraktin e bimës Bardana.
2,000 L

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË OSE NORMALË

SHAMPO PËR FLOKË TË THATË OSE NORMALË Kjo shampo i bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm dhe parandalon rënien e tyre.
250ml
1,400 L

SHAMPO VOLUMIZUESE

  • Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për të gjitha tipet e flokut.
  • Me ekstrakt Qitro dhe Çaj Jeshil të fermentuar.
1,500 L

SHAMPO ZBUTËSE ME VANILJE 1.8

SHAMPO PROFESIONALEShampo zbutëse me veprim hidratues për të eleminuar ngatërrimin e flokut.Ideale për përsonat që duan flokë të mëndafshtë.Me ekstrakt vanilje.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L