0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për parandalimin e rënies

Për parandalimin e rënies

Po shfaqen krejt 9 përfundimet

HAIR PRO

Më shumë se 50% e të rriturve përballen me rënien e flokëve!Flokët e fortë dhe të shëndetshëm nuk janë vetëm të bukur për t'u parë, por edhe një tregues i shëndetit të përgjithshëm!Një sërë faktorësh ndikojnë në rënien, rritjen dhe rinovimin e flokëve, por më të zakonshmet janë mosha, gjenetika, hormonet dhe ndryshimet sezonale. Pavarësisht faktorëve të listuar, ne mund të bëjmë shumë për shëndetin e flokëve tanë, me një furnizim optimal të lëndëve ushqyese.Filloni tani të luftoni dhe parandaloni rënien e flokëve!Rezultatet e vërtetuara klinikisht me formulën kundër rënies së flokëve Hair Pro 3 në 1
2,500 L

SERUM KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

Një mishelë bimore që lufton me efikasitet rënien e flokëve. Me ekstrakt kanabis sativa, kafeinë etj. I çertifikuar Bio-Organik
1,900 L

SHAMPO FORCUESE 1.3

SHAMPO PROFESIONALE
Për përdorim të përditshëmE këshillueshme veçanërisht për personat që frekuentojnë pishinën dhe palestrën.Me Vajra esencialë të Livandos, Rozmarinës dhe Ekualiptit.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L2,500 L

SHAMPO FORCUESE ANTI AGE - LEAVES

Shampo me ekstrakt Ginkgo Biloba.Forcuese, me efekt anti-ageParandalon rënien e flokutNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,200 L

SHAMPO FORCUESE PËR FLOKË TË DOBËT 1.7 250ml

SHAMPO PROFESIONALEMe Piper të Zi dhe Mente, të cilët parandalojnë rënien e flokut.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO KUNDËR RËNIES SË FLOKUT 150ml

Shampo Preventivo Caduta Flora për flokë me tendencë rënie për shkaqe fiziologjike ose për shkak të situatave të veçanta të stresit psiko-fizik.Parandalon plakjen dhe degjenerimin e flokut, duke e forcuar atë.Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Portokallit, Finokut, Geranium, Livandos, Sherebelës, Amyris, Dafinës dhe Rosmarinës stimulojnë aktivitetin mikroqarkullues të lëkurës, duke favorizuar furnizimin me oksigjen dhe elementë ushqyes për rrënjën e flokut.
1,500 L

SHAMPO PËR FLOKË DELIKATË 150ml

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie.Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livandos Hibride (Lavendula hybrida) dhe mandarinës (Citrus aurantium) ushtrojnë një veprim qetësues në lëkurën e ndjeshme si dhe kanë efekt mbrojtës dhe ushqyes për flokun. PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,400 L

SHAMPO PËR FLOKË DELIKATË 1L

Shampo për flokë delikatë, të dobët, me lëkurë të ndjeshme, me tendencë rënie.Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Dafinës (Laurus nobilis), Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Livandos Hibride (Lavendula hybrida) dhe mandarinës (Citrus aurantium) ushtrojnë një veprim qetësues në lëkurën e ndjeshme si dhe kanë efekt mbrojtës dhe ushqyes për flokun. PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
4,000 L

SHAMPO PRO-HERBAL ME EKSTRAKT HITHRE 300ml

TRAJTIMI BIMOR KUNDËR RËNIES SË FLOKUT
5.00 out of 5
1,300 L