0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Balsam & Krem

Balsam & Krem

Showing 1 – 12 of 13 results

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

PRODUKT PROFESIONALMe ekstrakt Mëllage dhe LuledielliEfekt volumizues dhe hidratant.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK

Për një trajtim shkrifërues, rihidratues dhe volumizues.Me Acid Jaluronik dhe Ekstrakt Trumze.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

BALSAM HIDRATUES

  • I çertifikuar Bio-Organik.
  • Për të gjithë tipet e flokut
  • Me vaj Susami dhe Tërshërë të fermentuar
1,600 L

BALSAM HIDRATUES LEAVES

Për të gjitha tipet e flokutMe veprim të shpejtë hidratues dhe shkrifërues.Me Ujë Aktiv të gjetheve të Urthit (Hedera Helix) dhe Vaj të Bajames së Ëmbël.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
1,600 L

BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1

PRODUKT PROFESIONALPër të gjitha tipet e flokutNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
1,200 L2,700 L

GJALPË FLOKU ME VAJ PAMBUKU

Gjalp flokësh me veprim ushqyes dhe rregullues.Me Vaj Pambuku, Gjalp Kakao dhe Gjalp Shea.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,900 L

KREM PËR KAÇURRELA & ONDE

Zgjidhja e duhur për flokët kaçurrelë, me onde ose rica.Një krem i pasur me përbërës natyralë që iu jep forcë, elasticitet dhe dritë të re flokëve tuaj!I çertifikuar Bio-Organik
1,500 L

LOCION KUNDËR ZBOKTHIT

• Ribalancon prodhimin e yndyrës• Parandalon rënien e flokut• Për të gjitha llojet e flokëve• Forcon dhe forcon flokët• Me argjilë, rozmarinë, livando dhe ylang ylang• Locion 100% natyral i çertifikuar bio
1,500 L

LOCION ZBUTËS PARA KREHJES 5.7

PRODUKT PROFESIONALLocion me vanilje për një krehje të lehtë.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,400 L

QUMËSHT SPRAY ME VAJ PAMBUKU

PRODUKT PROFESIONALQumësht me veprim ushqyes dhe rregullues për flokë të ashpër.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

SPRAY SHKËLQYES 5.5

PRODUKT PROFESIONALPër flokë të zbehtë dhe pa shkëlqim, apo të djegur nga dielli.Me Vajra Jojoba, Sherebele,Avokado dhe Bergamoto.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,800 L

SPRAY THERMAL PROTECTION

PRODUKT PROFESIONALMbron flokët nga djegiet.Me Provitaminë B5 dhe Proteina Orizi.NUK përmban Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,400 L