0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi Hidratimi

Hidratimi

Po shfaqen krejt 2 përfundimet

KREM TRUPI ELASTIZUES

Kremi i trupit elastizues BioSnail 75% është një krem me veti ushqyese dhe elastizuese për lëkurën.Një trajtim i shkëlqyer kundër strijave dhe celulitit.Është i pasur me substanca natyrale dhe biologjike që përforcojnë veprimin e Mukusit të Kërmillit, si Kafeina, Acidi Jaluronik dhe Vaji i Arganit.Për të gjitha tipet e lëkurës.
200ml
5,000 L

XHEL KUNDËR STRIJAVE & SHENJAVE

XHELI TOTAL BODY ME MUKUS KËRMILLI 90% është një xhel kozmetik eko-biologjik, me përdorim të shumëfishtë për fytyrën dhe trupin.Përqindja e lartë e mukusit të kërmillit në formulën e tij, siguron rezultate të shkëlqyera kundër:Strijave, akneve, njollave të lëkurës, humbjes se tonit dhe shkëlqimit të lëkurës, dehidratimit, celulitit dhe rrudhave.
4,500 L