0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra Sytë

Sytë

Po shfaqen krejt 8 përfundimet

BIO RESTORE EYE SERUM

Serumi i syve BIO RESTORE rigjeneron lëkurën tuaj në zonën përreth syrit për 14 ditë!Për shkak të përbërësve të saj, serumi i syve BIO- RESTORE siguron një efekt rinues të lëkurës brenda një kohe rekord!Serumi i syve BIO-RESTORE ka një spektër të gjerë veprimi tek të dyja gjinitë (femra dhe meshkuj). Ajo përdoret për të gjitha grupmoshat.25ml
1,500 L

FITORETINOL (VITAMINË A)

Vitaminë A ekuivalente, bimore, për fytyrënMe veprim antirrudhë, rigjenerues dhe lifting
30ml
1,500 L

KREM ANTI RRUDHË PËR SYTË

Kremi i syve De Saint Hillaire do ju ndihmojë të fshini shenjat e lodhjes dhe moshës përreth syve tuaj.Prodhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik
15ml
2,200 L

KREM ANTIAGE PËRRRETH SYVE

Krem për lëkurën përreth syve dhe buzëve, me veprim antiageMe sekrecione kërmilli, acid jaluronik, vaj argani dhe aloe vera15ml
3,200 L

KREM PËR RRUDHAT E SYVE

Redukton rrudhat, qeset dhe rrathët e përreth syve. Efekt lifting 15ml
2,400 L

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

Maskë për sytë me xhel argjile të gjelbër dhe Eufrasia.Efekt lifiting në qese dhe rrudha.50ml
1,900 L

ROLL ON ANTI RRUDHË PËR SYTË

Roll on i syve De Saint Hillaire përbëhet nga Vajrat Esencialë të Selvise, Trëndafilit të gurit dhe Helikrisum, i pasuruar me Vaj Rosehip.I thjeshtë në përdorim kudo ku ndodheni.Prodhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik
10ml
1,400 L

ROSA MOSQUETA

Shkëlqim dhe ndjesi mëndafshi për lëkurën përreth syve.Tonifikues dhe rigjenerues natyral që rinon dhe hidraton lëkurën duke eleminuar shenjat e plakjes dhe lodhjes.Lufton shenjat e shkaktuara nga mosha apo dielliPRODUKT NATYRAL I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
2,300 L3,900 L