0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra Serum

Serum

Po shfaqen krejt 9 përfundimet

ACID HIALURONIK

Multimasë molekulareHidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhëNjë opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues.30ml
1,500 L

FITORETINOL (VITAMINË A)

Vitaminë A ekuivalente, bimore, për fytyrënMe veprim antirrudhë, rigjenerues dhe lifting
30ml
1,500 L

KOLAGJEN BIMOR

Kolagjeni bimor ushqen lëkurën me proteina dhe i jep mbështetjen e duhur për të kundërshtuar shenjat e kohës, si plakja, rrudhat etj. Veprim tendosës dhe forcues në lëkurë.30ml
1,500 L

PEELING AHA

Rinovim i lëkurës deri në 83% pas vetëm 6 ditësh!- Eksfolion butësisht lëkurën dhe e bën më të njëtrajtshme, rrezatuese dhe të lëmuar- Mbron kolagjenin dhe forcon lëkurën- Stimulon fibroblastet për të prodhuar fibrile të reja për lëkurë më të re dhe më të relaksuarJO EFEKT FOTOTOKSIK / JO FOTOSENSITIV.I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT NË LËKURË TË NDJESHME30ml
1,600 L

SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR

Serum antirrudhë, hidratues dhe ushqyesEfekt lifting i menjëhershëm në vetëm 15 minuta!Stimulon sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë.
30ml
1,600 L

SERUM ANTI-RRUDHË

Një “minierë ari” me përbërës aktivë natyralë për të rinuar dhe forcuar lëkurën tuaj.Prodhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik
15ml
2,200 L

SERUM COENZIMA Q10

Një serum aktiv i pastër me një veprim të fuqishëm antioksidant që kundërshton formimin e radikaleve të lira, të cilat shkaktojnë plakjen e parakohshme.30ml
1,500 L

SERUM PËR AKNE DHE LËKURË TË YNDYRSHME

Niacinamide është një derivat i vitaminës B3 (niacina) ideal për lëkurë mikse dhe të papastër! Ky përbërës është një zgjidhje perfekte për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, por edhe për lëkurë të lodhur dhe të prekur nga ndotja ambjentale.Së bashku me zinkun, me veti qetësuese dhe astringjente (zvogëlues i poreve të hapura), është aleati i përsosur në luftën kundër akneve (puçrrave), njollave të lëkurës dhe pikave të zeza.Niacinamide: veprim balancues i sebumit, kundër njollave dhe shenjave Zinku: veprim astringent dhe anti-bakterial
1,600 L

SERUM VITAMINË C

Kurrë më pa këtë serum në rutinën tuaj të bukurisë!Jemi mësuar të përfitojmë nga vetitë e saj të dobishme përmes lëngjeve të agrumeve por ajo që duhet të dimë është se Vitamina C është gjithashtu një super aleat për lëkurën tonë!30ml
1,600 L