0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi Deodorantë

Deodorantë

Po shfaqen krejt 2 përfundimet

BIO DEO SPRAY ME CBD

Një deodorant anti djersë me ekstrakt kanabis sativa, eukalipt, sherebelë etj, pa kripëra alumini dhe kimikate të dëmshme.I çertifikuar Bio-Organik.100ml
900 L

DROP Eau De Toilette

SHIJONI MAGJINË E MISHELËS SË VAJRAVE ESENCIALË 100% TË PASTËR.Një aromë e ngrohtë, e kombinuar me ëmbëlsinë e luleve, për një efekt intrigues dhe joshës. Me vajrat e çmuar esencialë 100% të pastër të Ylang-Ylang (Cananga odorata), Tuberozës (Polianthes tuberosa) dhe Jaseminit (Jasminum sambac).50ml
6,000 L