0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi Anticelulit, Dobësimi & Tonifikimi

Anticelulit, Dobësimi & Tonifikimi

Po shfaqen krejt 6 përfundimet

ARGILTUBO

MASKË E GATSHME PËR FYTYRË DHE TRUP.ME ARGJILË TË GJELBËR, VAJ ESENCIAL DHE EKSTRAKTE BIMORE.Për të gjitha moshat.Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër Argital, Acidit gama-linoleik që gjendet në përmbajtjen e vajit të farës së Borraxhinës (Borago Officinalis), të Azulenit në përmbajtjen e ekstraktit të lules së Kalendulës (Calendula Officinalis), dhe të Silicit në përmbajtjen e bimës së Bishtit të Kalit (Equisetum Arvense) Për më tepër, vaji esencial i Livandos Demeter (Lavandula Hybrida), dhuron një ndjesi kënaqësie dhe ushtron një veprim freskues dhe mbrojtës, ndërsa gliceroli bimor ushtron veprim hidratues.
1,500 L

BALTË DOBËSIMI & ANTICELULIT

DOBËSON DHE RIMODELON TRUPIN.Me argjilë të gjelbër dhe vaj esencial të pastër të portokallit të ëmbël.Baltë me efekte mjaft të mira për trajtimin e celulitit.1.5 kg
4,400 L

KREM TRUPI ELASTIZUES

Kremi i trupit elastizues BioSnail 75% është një krem me veti ushqyese dhe elastizuese për lëkurën.Një trajtim i shkëlqyer kundër strijave dhe celulitit.Është i pasur me substanca natyrale dhe biologjike që përforcojnë veprimin e Mukusit të Kërmillit, si Kafeina, Acidi Jaluronik dhe Vaji i Arganit.Për të gjitha tipet e lëkurës.
200ml
5,000 L

KREMI DOBËSUES FLORANGE

Krem modelues, dobësues dhe anticelulit.Me ekstrakt të Dredhkës dhe Vaj Esencial të Portokallit të Ëmbël.200ml
2,400 L

KREMI FORCUES FLORÈ

Krem për forcimin e kofshëve, barkut, vitheve, gjoksit. Ndihmon në eleminimin e celulitit. Me vajra të pastër të Avokados dhe Embrionit të Grurit200ml
1,800 L

XHEL KUNDËR STRIJAVE & SHENJAVE

XHELI TOTAL BODY ME MUKUS KËRMILLI 90% është një xhel kozmetik eko-biologjik, me përdorim të shumëfishtë për fytyrën dhe trupin.Përqindja e lartë e mukusit të kërmillit në formulën e tij, siguron rezultate të shkëlqyera kundër:Strijave, akneve, njollave të lëkurës, humbjes se tonit dhe shkëlqimit të lëkurës, dehidratimit, celulitit dhe rrudhave.
4,500 L