0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi Shampo trupi

Shampo trupi

Po shfaqen krejt 3 përfundimet

SHAMPO TRUPI OCEANO

Me vajra esencialë 100% të pastër.Energjizuese dhe tonifikueseNjë shampo specifike tonifikuese, sidomos pas aktiviteteve sportive.
500ml
2,100 L

SHAMPO TRUPI ORIENTALE

Me vajra esencialë 100% të pastër.Sensuale, tonifikuese dhe stimuluese
500ml
2,100 L

SHAMPO TRUPI RELAX

Me vajra esencialë 100% të pastër.Shplodhëse dhe harmonizuese.
500ml
2,100 L