0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Sapunë

Po shfaqen krejt 3 përfundimet

SAPUN DUDU OSUN

Sapuni i zi afrikan Dudu Osun është një nga produktet më të rekomanduara për kujdesin ndaj lëkurës. I studiuar dhe testuar me sukses si një zgjidhje për aknet, hiperpigmentimin, shenjat dhe njollat e lëkurës, dermatitin, psoriazis dhe ekzemën, ky sapun është zgjidhja e duhur
700 L

SAPUN ME LIVANDO & MJALTË

PËR LËKURË MIKSE & DELIKATEZbutës dhe pastrues Për fytyrë dhe trup. I testuar dermatologjikisht.
500 L

SAPUN ME TRËNDAFIL & GJALPË SHEA

PËR LËKURË TË THATË DHE/OSE TË PLAKURPastrues dhe ushqyes.Për fytyrë dhe trup.I testuar dermatologjikisht.
500 L