0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra Mbrojtja nga Dielli

Mbrojtja nga Dielli

Po shfaqen krejt 5 përfundimet

BIO SUN CARE SPF-50

SIGURON MBROJTJE NGA DIELLI DHE HIDRATIM NË THELLËSI TË FYTYRËSBIO-SUN CARE SPF 50 është një krem hidratant i gjeneratës së re “photostable screens”.Siguron nëpërmjet mbrojtjes ndaj diellit dhe forcimit të filmit hidrolipidik të dermës një lëkurë të butë, tepër elastike dhe të shëndetshme, pa plakje të parakohëshme dhe pa theksim të rrudhave, shenjave ose njollave kafe, pa tharje të lëkurësNjë mbështetës i shkëlqyer i make up-it dhe një krem ideal për gratë në periudhën e menopauzës, të cilat rrezikohen nga tharja dhe plakja e fytyrës.40ml
2,000 L

BIO SUN SPOT REDUCTION CREAM

Formula fituese 2 në 1 në kremin BIO SUN SPOTS REDUCTION CREAM! Kremi eleminon njollat e diellit dhe të shtatzënisë, si dhe në të njëjtën kohë siguron mbron nga dielli me faktorin mbrojtës 50!1. Është 88% bio-organik (nuk përmban konservantë, aditivë, dhe përbërës të tillë, si: Paraben dhe derivatet e tij, Silikon, PropyleneGlycol.) 2. I rekomandueshëm për të gjitha llojet e lëkurës. 3. Me filtra natyralë, të cilat lejojnë nxirjen e lëkurën në nivelin e duhur dhe në mënyrë të shëndetshme. 4. Është hipoalergjik. 5. I përshtatshëm për të gjitha moshat. 6. Rezistent ndaj ujit për 90 minuta. 7. Non-Comedogenic. 8. Përhapet mjaft lehtë në fytyrë. Është miqësore dhe pranon çdo lloj make-up pas aplikimit të saj. 9. Klinikisht e provuar. 10. Me aromë lulesh pylliMund të aplikohet nga të gjithë personat mbi moshën 15 vjeç, që duan të kenë një lëkurë fytyre të bardhë, të butë dhe të shëndetshme.
40ml
1,500 L

KREM ANTI RRUDHË ME SPF 30

BIO PRO DAY - Krem fytyre kundër rrudhave me mbrojtje të lartë nga dielli dhe stresi oksidativ.Faktori mbrojtës spf3040ml
3,500 L

KREM MBROJTËS NGA DIELLI SPF50

Për fëmijë dhe lëkurë të ndjeshmePër fytyrë dhe trup.PA AROMA TË SHTUARA, 100% FILTRA MINERALË JO NANO.I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT PËR LËKURË TË NDJESHME, REZISTENT NDAJ UJIT.
3,500 L

TANNING MIST

Spraj vetë-nxirës për një nxirje të menjëhershme me pamje natyrale Nxirje që zgjat 6-10 ditë me vetëm një aplikim.
  • Rezultate të dukshme pas një aplikimi të vetëm
  • Të nxirë nga dielli gjatë gjithë vitit
  • I sigurtë, i lehtë dhe i përshtatshëm
  • Pa aromë, pa shpëlarje
  • Aplikojeni dhe jepini lëkurës shkëlqim të menjëhershëm
  • Nxirje pa ekspozim në diell100ml
2,000 L