0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi Kremra Specifikë

Kremra Specifikë

Po shfaqen krejt 8 përfundimet

KREM EUKALIPTI KUNDËR TË FTOHTIT

Kremi me Eukalipt ka veti balsamike dhe është efikas kundër të ftohtit.Këshillohet të përdoret në ballë dhe poshtë hundës gjatë ditës, si dhe të lyhet kraharori para gjumit.
1,600 L

KREM ME KAMOMIL, AKILEA & KALENDULA

KREM KUNDËR SKUQJEVE, DJEGIEVE NGA DIELLI, AKNEVE DHE PICKIMEVE TË INSEKTEVEMe xhel argjile të gjelbërQetësues dhe freskues100% ORGANIK, NUK PËRMBAN KONSERVANTË50ml
1,500 L

KREM NIAOULY

Krem freskues dhe mbrojtës për pjesët intime, si dhe qafën dhe dekoltenë, si deodorant për sqetullat, ijet dhe nën gjoks.Certifikimet: BDIH – ICEA VEGAN – LAV
75ml
2,300 L

KREM PËR DHIMBJET MUSKULARE, ÇERVIKALE & KYÇEVE

KREM ME EFEKT QETËSUES PËR DHIMBJET E MUSKUJVE, SHPINËS, ÇERVIKALES, KYÇEVESHUMË E PËRSHTATSHME PËR SPORTISTËT.PRODUKT PA KONSERVANTË
1,400 L

KREM PËR HEMATOMA & ERITEMA

Krem me ekstrakt nga lulja e Arnikës, dhe xhel argjile të gjelbër.Ndihmon për eleminimin e hematomave dhe eritemave në lëkurë.
1,500 L

KREM PËR LYTHAT & KONDILOMËN

PËR ELEMINIMIN E LYTHAVE, VERRUKEVE DHE KONDILOMËS.Produkt 100% bimor, pa konservantë.
1,600 L

KREM PËR VARIÇE & KAPILARË

KREM PËR TRAJTIMIN E KAPILARËVE DHE VENAVE VARIKOZEKËSHILLOHET DHE PAS DEPILIMITPËRMBAN VAJ ESENCIAL DHE XHEL ARGILE TË GJELBËR100% ORGANIK, NUK PËRMBAN KONSERVANTË75ml
2,200 L

KREM PROPOLIS PËR AKNE

Me xhel argjile jeshile dhe ekstrakt Propolisi.Për lëkurë të papastër dhe me akneI çertifikuar Bio-Organik dhe pa konservantë.50ml
1,600 L