0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Late & Peeling

Po shfaqen krejt 3 përfundimet

LARËS FYTYRE KREMOZ

Qumësht pastrues me vajra esencialë të pastër.Për të gjitha tipet e lëkurës.I çertifikuar Bio-Organik200ml
2,200 L

PASTRUES FYTYRE

RIVITALIZUES PËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMERINON LËKURËN ME BUTËSI, DUKE I DHURUAR SHKËLQIMPRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT115ml
3,000 L

QUMËSHT LARËS

SHKËLQYES, PËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMEI FAL LËKURËS BUTËSI DHE ELASTICITETPastron në thellësi pa ndryshuar pH natyral të epidermës, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të çliruar nga papastërtitë.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT115ml
2,500 L