0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Serum & Ampula

Serum & Ampula

Po shfaqen krejt 7 përfundimet

AMPULA KUNDËR ZBOKTHIT, PËR LËKURË TË NDJESHME 1.14

8 copëPRODUKT PROFESIONALTrajtim dyfazësh me ampula për lëkurë të ndjeshme me tendencë zbokthi ose tharje dhe rrjepje të lëkurës së kokës.E pasur me ekstrakte bimore të Likeneve Islandeze, Hamamelis, Urthit, Pulqarkut, Rozmarinës, Sherebelës,Barit Mijëfletësh, si dhe me Propolis.
2,000 L

AMPULA PËR FORCIMIN E FLOKUT 1.15

8 copë
PRODUKT PROFESIONALTrajtim forcues për flokë të dobët me vaj esencial të Piperit të Zi dhe Mentes.Pa shplarjeNUK përmban Alkool, Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,000 L

KOLAGJEN BIMOR

Kolagjeni bimor ushqen lëkurën me proteina dhe i jep mbështetjen e duhur për të kundërshtuar shenjat e kohës, si plakja, rrudhat etj. Veprim tendosës dhe forcues në lëkurë.30ml
1,500 L

SERUM FILLER ME ACID JALURONIK

Për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues.Me Acid Jaluronik dhe Rrënjë Konjaku.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,800 L

SERUM KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

Një mishelë bimore që lufton me efikasitet rënien e flokëve. Me ekstrakt kanabis sativa, kafeinë etj. I çertifikuar Bio-Organik
1,900 L

SERUM RISTRUKTURUES 5.3

PRODUKT PROFESIONALPër flokë të thatë dhe pa jetë.Me Vaj Ylang Ylang dhe Vaj Lini.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,700 L

SERUM VITAMINË E

Vaji i vitaminës E është i jashtëzakonshëm për lëkurën për shkak të vetive të tij Antioksidante, anti rrudhë, ushqyese dhe pasururese e lëkurës.
1,500 L