0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Shampo Për zbokth

Për zbokth

Po shfaqen krejt 11 përfundimet

LOCION KUNDËR ZBOKTHIT

• Ribalancon prodhimin e yndyrës• Parandalon rënien e flokut• Për të gjitha llojet e flokëve• Forcon dhe forcon flokët• Me argjilë, rozmarinë, livando dhe ylang ylang• Locion 100% natyral i çertifikuar bio
1,500 L

SCRUB DETOX PËR SKALP & FLOKË

Scrub për një pastrim të thellë, për të forcuar skalpin dhe për të pasur flokë me shkëlqim.I përshtatshëm për personat me prirje për zbokth, kruarje të skalpit, si dhe për të gjithë personat që duan flokë të shëndetshëm!
1,300 L

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5 1L

SHAMPO PROFESIONALEMe Çaj Jeshil dhe Borzilok.Me përmbajtje Acidi Undecilenik i cili eleminon kruarjen.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,500 L

SHAMPO KUNDËR ZBOKTHIT 1.5 250ml

SHAMPO PROFESIONALEMe Çaj Jeshil dhe Borzilok.Me përmbajtje Acidi Undecilenik i cili eleminon kruarjen.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
900 L

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH 250ml

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit.I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pastër.Produkt pa konservant
1,400 L

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH 500ml

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit.I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pastër.Produkt pa konservant
2,000 L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË THATË 150ml

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Eleminon zbokthin e thatë, skuqjen e dhe kruarjen.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,400 L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË THATË 1L

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Eleminon zbokthin e thatë, skuqjen e dhe kruarjen.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
4,000 L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM 150ml

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Shampo për zbokth të yndyrshëm, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë, me tendencë rrjepje e lëkurës dhe krijim zbokthi.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
1,400 L

SHAMPO PËR ZBOKTH TË YNDYRSHËM 1L

Shampo me vajra esencialë 100% të pastër.Shampo për zbokth të yndyrshëm, për skalp që prodhon yndyrë me tepricë, me tendencë rrjepje e lëkurës dhe krijim zbokthi.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
4,000 L

SHAMPO PRO-HERBAL ME EKSTRAKT HITHRE 300ml

TRAJTIMI BIMOR KUNDËR RËNIES SË FLOKUT
5.00 out of 5
1,300 L