0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Femije

Femije

Po shfaqen krejt 8 përfundimet

DETERGJENTË INTIM PËR FËMIJË 3–12 VJEÇ

PËR FËMIJË 3-12 vjeç, mbrojtës, hidratant, delikat me pH 4,5-5
1,700 L

KREM KUNDËR SKUQJES DHE IRRITIMIT TË LËKURËS

.Eshtë produkti ideal për mbrojtjen e përditshme të lëkurës delikate te të porsalindurit dhe të fëmijëve, zbutës dhe qetësues.
1,700 L

KREM MBROJTËS NGA DIELLI SPF50

Për fëmijë dhe lëkurë të ndjeshmePër fytyrë dhe trup.PA AROMA TË SHTUARA, 100% FILTRA MINERALË JO NANO.I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT PËR LËKURË TË NDJESHME, REZISTENT NDAJ UJIT.
3,500 L

PASTË DHËMBËSH PËR FËMIJË 0-6 VJEÇ

Pastë natyrale dhëmbësh për tu kujdesur për buzëqeshjen e mrekullueshme të të vegjëlve dhe për t’i mbajtur të paprekur dhe me shkëlqim dhëmbët që do t’i dhurohen zanës së dhëmbëve. Ka një aromë të ëmbël luleshtrydheje dhe përmban lëng organik të aloe vera-s dhe ekstrakt calendule për të qetësuar, freskuar dhe mbrojtur gojën e fëmijës tuaj, duke ndihmuar në parandalimin e kaviteteve dhe formimit të gurëzave.Pa fluorPaketimi i pastës së dhëmbëve është bërë nga bioplastikë, e marrë nga kallami i sheqerit.PËRBËRËSIT AKTIVËEkstrakt Kalendule: veprim qetësues dhe shërues
  • Lëng Aloe Vera: veprim mbrojtës dhe anti-inflamator
  • Silicë: heqja e butë e gurëzave
  • Portokalli i ëmbël: pastrues
600 L

SHAMPO BIMBIO 1 LITËR PËR FËMIJË 0-6 VJEÇ

Për flokët delikatë të fëmijëve.Për të pastruar butësisht flokët dhe skalpin duke mos dëmtuar sekrecionet e yndyrnave natyrale të fëmijëve.Një shampo e përbërë nga tensioaktivet e sheqerit, pastron flokët e fëmijëve duke respektuar delikatesën e tyre natyrore.Përgatitur nga një harmoni përzierjeje të vajrave esencialë 100% te pastër të portokallit të ëmbël, bergamotos, limonit, mandarinës dhe linaloas , mjalti i paster dhe ekstrakti i kamomilit japin një efekt mbrojtës dhe qetësues per lëkurën e ndjeshme të fëmijëve, duke i bërë flokët e tyre të shndritshme.
4,000 L

SHAMPO BIMBIO 200 ML

Fituese e çmimit Premio Natura 2014, si SHAMPO BIO MË E MIRË E VITIT, e votuar nga 10.000 konsumatorë italianë, sipas studimit të Green Intelligence.Për flokët delikatë të fëmijëve. Për të pastruar butësisht flokët dhe skalpin duke mos dëmtuar sekrecionet e yndyrnave natyrale të femijëve.
1,500 L

SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ

SHAMPO PËR FËMIJË 0-12 VJEÇ, PËR FLOKUN DHE TRUPIN.Fituese e çmimit Premio Natura , si SHAMPO BIO MË E MIRË E VITIT, e votuar nga 10.000 konsumatorë italianë, sipas studimit të Green Intelligence.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHTPastrues delikat për lëkurë delikate.Një produkt unik që funksionon më së miri si banjoshkumë dhe si shampo.
2,100 L

VAJ MASAZHI PËR FËMIJË

Qetësues, harmonizues. Një përzierje vajrash ushqyes, zbutës dhe relaksues për lëkurën e fëmijës. PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT.
2,400 L