0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra Hidratimi

Hidratimi

Showing 1 – 12 of 16 results

ACID HIALURONIK

Multimasë molekulareHidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhëNjë opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues.30ml
1,500 L

BIO SUN CARE SPF-50

SIGURON MBROJTJE NGA DIELLI DHE HIDRATIM NË THELLËSI TË FYTYRËSBIO-SUN CARE SPF 50 është një krem hidratant i gjeneratës së re “photostable screens”.Siguron nëpërmjet mbrojtjes ndaj diellit dhe forcimit të filmit hidrolipidik të dermës një lëkurë të butë, tepër elastike dhe të shëndetshme, pa plakje të parakohëshme dhe pa theksim të rrudhave, shenjave ose njollave kafe, pa tharje të lëkurësNjë mbështetës i shkëlqyer i make up-it dhe një krem ideal për gratë në periudhën e menopauzës, të cilat rrezikohen nga tharja dhe plakja e fytyrës.40ml
2,000 L

FITORETINOL (VITAMINË A)

Vitaminë A ekuivalente, bimore, për fytyrënMe veprim antirrudhë, rigjenerues dhe lifting
30ml
1,500 L

KOLAGJEN BIMOR

Kolagjeni bimor ushqen lëkurën me proteina dhe i jep mbështetjen e duhur për të kundërshtuar shenjat e kohës, si plakja, rrudhat etj. Veprim tendosës dhe forcues në lëkurë.30ml
1,500 L

KREM DITE HIDRATUES

PËR LËKURË TË THATË DHE NORMALE, ME TENDENCË PLAKJEPËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMEKy krem rekomandohet fuqimisht në stinën e verës për të mbrojtur lëkurën nga dehidratimi i shkaktuar nga rrezet e diellit, si dhe në dimër për të mbrojtur lekurën nga të ftohtitPRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
50ml
3,600 L

KREM HIDRATUES

Kremi hidratues Bio-Organik De Saint Hilaire hidraton lëkurën në thellësi dhe e mbron atë nga kushtet e vështira ambientale.Për të gjitha tipet e lëkurësProdhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik50ml
2,600 L

KREM HIDRATUES & USHQYES

Me vajra të pastër të Jojoba, Ylang-Ylang dhe ekstrakt të gjetheve të Mëllagës.Për të gjitha llojet e lëkurës.Produkt i çertifikuar bio-organik.50ml
1,700 L

KREM NATE ANTIAGE

PËR LËKURË TË THATË DHE NORMALE, ME TENDENCË PLAKJEPËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMEKremi i natës Karité është ideal për trajtimin natën të lëkurës së ndjeshme, të thatë ose normale.I pasur me përbërës funksionalë bimorë, ndihmon lëkurën të përmirësojë elasticitetin dhe plasticitetin e epidermës, duke luftuar me efikasitet plakjen e indeve dhe duke parandaluar formimin e rrudhave.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
50ml
4,500 L

KREM PROPOLIS PËR AKNE

Me xhel argjile jeshile dhe ekstrakt Propolisi.Për lëkurë të papastër dhe me akneI çertifikuar Bio-Organik dhe pa konservantë.50ml
1,600 L

LOCION PAS RROJE ME CBD

Locioni pas rroje me efekt balsamik, me një strukturë të lehtë, por të fuqishme, perfekt për lëkurën e stresuar nga brisku.Me ekstrakt cannabis sativa për një lëkurë të mahnitshme.50ml
1,700 L

PEELING AHA

Rinovim i lëkurës deri në 83% pas vetëm 6 ditësh!- Eksfolion butësisht lëkurën dhe e bën më të njëtrajtshme, rrezatuese dhe të lëmuar- Mbron kolagjenin dhe forcon lëkurën- Stimulon fibroblastet për të prodhuar fibrile të reja për lëkurë më të re dhe më të relaksuarJO EFEKT FOTOTOKSIK / JO FOTOSENSITIV.I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT NË LËKURË TË NDJESHME30ml
1,600 L

ROLL ON ANTI RRUDHË PËR SYTË

Roll on i syve De Saint Hillaire përbëhet nga Vajrat Esencialë të Selvise, Trëndafilit të gurit dhe Helikrisum, i pasuruar me Vaj Rosehip.I thjeshtë në përdorim kudo ku ndodheni.Prodhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik
10ml
1,400 L