0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Në ofertë

Në ofertë

Po shfaqen krejt 8 përfundimet

Ofertë!

BYE BYE FAT DRINK MIX

NDIHMË E PARË PËR ELEMINIMIN E SHTRESAVE DHJAMORE! Shtresa dhjamore të tepërta në bark, ije ose kofshë?Disa femra grumbullojnë më shumë yndyrë në të pasmet e tyre, të tjera kanë probleme me akumulimin e yndyrës rreth barkut dhe ijeve, dhe të tjera në kofshë.Por pa marrë parasysh se ku trupi juaj ka krijuar shtresa dhjamore,  ju mund ta eleminoni më shpejt me pijen bimore BYE BYE FAT! SHKRIRJA E YNDYRNAVE NUK KA QENË KURRË KAQ E LEHTË! Bye Bye Fat me ndihmën e L-carnitinës cilësore, ekstraktit të guaranës dhe ekstraktit të sambuco-s:
 • Shndërron yndyrën e djegur në energji
 • Lejon gjithashtu një stërvitje fizike më të shkurtër për të sjellë rezultatet e një stërvitje të gjatë
 • Përshpejton djegien e yndyrnave gjatë stërvitjes
 • Humbje më efektive në peshë
 • Efekt i zgjatur i djegies së yndyrnave
 • Përshpejton metabolizmin
Kujdesuni për eleminimin e shtresave dhjamore dhe kthejini përpjekjet tuaja në më shumë rezultate!Pije me aromën e ananasit për t'ju ndihmuar të humbni më shumë kilogramë
 • Ndihmë e shkëlqyer për humbje peshe
 • Përshpejton metabolizmin e yndyrnave
 • Përshpejton djersitjen
 • Ndihmon në rregullimin e peshës trupore
5.00 out of 5
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.
Ofertë!

OK! DIGESTION PREBIOTIC

Tretja e duhur është çelësi i mirëqenies. Formula e provuar klinikisht, Inavea ™ rrit në mënyrë selektive mikroflorën, ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të saj, nxit rritjen e baterive të dobishme dhe mbështet tretjen e shëndetshme!Tretja lejon trupin tonë të përthithë lëndët ushqyese thelbësore për funksionimin optimal të të gjithë organizmit.Për shkak të mënyrës së shpejtë të jetesës, dietës së shpejtë dhe të pabalancuar, shpesh shfaqen probleme me tretjen. Mbetjet më pas grumbullohen në trup dhe ekskretimi i feces prishet. Kjo mund të shkaktojë fryrje të bezdisshme, e cila gjithashtu kontribuon në grumbullimin e kilogramëve të tepërt.Përveç ushtrimeve të rregullta dhe pirjes së mjaftueshme të ujit, është gjithashtu e rëndësishme të hani ushqime me fibra të larta për të mbajtur tretje të shëndetshme.Me OK!Digestion, ju mund të kujdeseni për tretjen dhe zorrët në mënyrë natyrale dhe lehtësisht, pavarësisht nga stili juaj i shpejtë i jetesësNjë formulë efektive për të rivendosur ekuilibrin natyror të mikroflorës• Me përbërësin aktiv të patentuar Inavea™• E vërtetuar klinikisht se rrit mikroflorën e dobishme dhe ndihmon në balancimin e saj• Kontribuon në funksionimin normal të sistemit tretës• Stimulon rritjen e baktereve të dobishme• Ndihmon në ruajtjen e tretjes së shëndetshme• Përbërës 100% natyral
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.
Ofertë!

OK! HUNGER

OK!HUNGER përmban vetëm përbërës të zgjedhur me kujdes që do t'ju ndihmojnë të rregulloni oreksin tuaj. Sepse ndihmon në zbutjen e alarmeve false të urisë dhe do t'ju ndihmojë të humbni peshë.Rekomandohet për këdo që  ka probleme me oreksin e tepërt. Ok! Hunger ndihmon në rregullimin e oreksit, në humbjen e peshës tuaj trupore, në normalizimin e niveleve të glukozës në gjak si dhe rregullon tretjen.
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.
Ofertë!

OK! INSOMNIA

Një formulë natyrale që ju ndihmon të bini më lehtë në gjumë dhe të bëni një gjumë të shëndetshëm dhe cilësor
 • Formulë natyrale me melatoninë, hormone i gjumit
 • Ndihmon për të fjetur më lehtë dhe për të mbajtur gjumin cilësor dhe të shëndetshëm
 • Ndihmon në përmirësimin e mirëqenies psikofizike
 • Ndikon në receptorët në tru përgjegjës për gjumin dhe qetëson aktivitetin nervor
 • Kontribuon në relaksim para se të shkoni në shtrat
 • Natyral, vegan, pa sheqer
5.00 out of 5
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.
Ofertë!

OK! MEMORY

PËRMIRËSON PËRQËNDRIMIN DHE KUJTESËN!
 • Formula Cognivia është provuar klinikisht se përmirëson cilësinë e memorjes me 22%
 • Një përzierje natyrale e përbërësve aktivë për të përmirësuar performancën njohëse
 • Ndihmon në ruajtjen e memorjes, e cila zvogëlohet me moshën
 • Ndihmon në ruajtjen e përqendrimit dhe memorjes optimale gjatë punës
 • Parandalon lodhjen dhe sforcimet
 • Efektive për si për të rinj dhe të moshuar
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.
Ofertë!

OK! Menopause

Menopauza natyrale ndodh mesatarisht pas moshës 50 vjeç dhe nënkupton një kalimin në një stad të ri të trupit. Ndodh pa u vënë re në disa gra, por shumë shpesh gjatë kësaj kohe, gratë përjetojnë simptoma të tilla si djersitje gjatë natës, afshe të nxehta, të dridhura, rrahje të shpeshta të zemrës, ndryshime fizike dhe mendore.Çekuilibri hormonal që ndodh gjatë menopauzës çon në simptoma të ndryshme.Është një proces natyral, ku ne mund të ndihmojmë veten me OK! MENO.Pini OK! MENO me formulën e provuar klinikisht Lifenol®Redukton numrin e afsheve të nxehta, përmirëson cilësinë e jetës në 90% të grave në menopauzë brenda 6 javësh, redukton afshet e nxehta, djersitjet gjatë natës dhe sëmundje të tjera që lidhen me menopauzën.Ashwagandha ndihmon në ruajtjen e niveleve të energjisë, vitalitetit dhe ruan stabilitetin emocional, ndërsa kalciumi ndihmon në ruajtjen e kockave të shëndetshme.
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.
Ofertë!

OK! STEROL FORTE

E testuar klinikisht me formulën 6-në-1 për reduktimin e kolesterolit të keqFormulë e patentuar Lipophytol®; rezultatet e para në vetëm 6 minuta.
 • E vërtetuar klinikisht se redukton në mënyrë natyrale nivelet e kolesterolit të keq
 • Përmirëson shëndetin e zemrës
 • Kontribuon në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut
 • Ndihmon në normalizimin e nivelit të lipideve në gjak
 • Parandalon akumulimin e yndyrës rreth mëlçisë
Studimet kanë treguar se një ulje prej 10% e nivelit të kolesterolit në gjak ul rrezikun e sëmundjeve kardiovaskulare me 19% deri në 54%, në varësi të moshës.8 nga 10 përdorues kanë raportuar përmirësim të nivelit të kolesterolit pas vetëm 14 ditësh përdorimi.
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.
Ofertë!

OK! STRESS

I testuar klinikisht për reduktimin e stresit
 • Deri në 32 % më pak stress pas 6 javësh përdorimi të rregullt
 • Deri në 53 % më pak stress pas 12 javësh
 • Funksionon në nivel neuronesh (qelizat nervore)
 • Pakëson vlerën e alpha-amylase – indikatorit të stresit
 • Përmban Serenzo™ dhe 7 vitamina B, të cilat kontribuojnë në funksionin nervor normal
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.