0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Detoksifikimi OK! DIGESTION PREBIOTIC
Ofertë!

OK! DIGESTION PREBIOTIC

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

Tretja e duhur është çelësi i mirëqenies. Formula e provuar klinikisht, Inavea ™ rrit në mënyrë selektive mikroflorën, ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit të saj, nxit rritjen e baterive të dobishme dhe mbështet tretjen e shëndetshme!

Tretja lejon trupin tonë të përthithë lëndët ushqyese thelbësore për funksionimin optimal të të gjithë organizmit.

Për shkak të mënyrës së shpejtë të jetesës, dietës së shpejtë dhe të pabalancuar, shpesh shfaqen probleme me tretjen. Mbetjet më pas grumbullohen në trup dhe ekskretimi i feces prishet. Kjo mund të shkaktojë fryrje të bezdisshme, e cila gjithashtu kontribuon në grumbullimin e kilogramëve të tepërt.

Përveç ushtrimeve të rregullta dhe pirjes së mjaftueshme të ujit, është gjithashtu e rëndësishme të hani ushqime me fibra të larta për të mbajtur tretje të shëndetshme.

Me OK!Digestion, ju mund të kujdeseni për tretjen dhe zorrët në mënyrë natyrale dhe lehtësisht, pavarësisht nga stili juaj i shpejtë i jetesës

Një formulë efektive për të rivendosur ekuilibrin natyror të mikroflorës

• Me përbërësin aktiv të patentuar Inavea™

• E vërtetuar klinikisht se rrit mikroflorën e dobishme dhe ndihmon në balancimin e saj

• Kontribuon në funksionimin normal të sistemit tretës

• Stimulon rritjen e baktereve të dobishme

• Ndihmon në ruajtjen e tretjes së shëndetshme

• Përbërës 100% natyral

Efektet

PËRBËRËS ME VEPRIM TË GARANTUAR
  • Inavea ™ Rrit në mënyrë selektive mikroflora dhe nxit rritjen e baktereve të dobishme, ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit natyror të mikroflorës, mbështet tretjen e shëndetshme dhe mirëqenien e përgjithshme.Trëndafili i egër: Ndihmon në tretje dhe kontribuon në funksionimin normal të traktit të zorrëve.Curcuma (shafrani i Indisë): Kurkuma (Rrënjë turmeriku) ose siç njihet ndryshe shafrani i Indisë, mbështet sistemin imunitar dhe ka aktivitet antioksidues.Xhinxheri: (xhenxhefili) mbështet sistemin tretës dhe ndihmon në rritjen e vitalitetit dhe energjisë.

Përdorimi

Përzieni 10 g (1 lugë që e ka brenda kutisë) në një gotë me ujë dhe pijeni një herë në ditë.
Këshilla! Nuk duhet të tejkalohet sasia e rekomanduar. Mbajeni larg fëmijëve! Përdorimi nuk rekomandohet për nënat shtatzëna dhe ato me gji. Një shtesë ushqimore nuk është një zëvendësim për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme.

Përbërësit

Suplement ushqimor. Inavea ™ baobab & akacie, ëmbëlsues natyral eritritol, pluhur trëndafili i egër (Rosa Canina), pluhur shafran i Indisë (Curcuma longa), pluhur xhenxhefili (Zingiber officinale), aromë natyrale limoni (3%), stabilizues: celulozë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “OK! DIGESTION PREBIOTIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët