0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Libido OK! Menopause
Ofertë!

OK! Menopause

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

Menopauza natyrale ndodh mesatarisht pas moshës 50 vjeç dhe nënkupton një kalimin në një stad të ri të trupit. Ndodh pa u vënë re në disa gra, por shumë shpesh gjatë kësaj kohe, gratë përjetojnë simptoma të tilla si djersitje gjatë natës, afshe të nxehta, të dridhura, rrahje të shpeshta të zemrës, ndryshime fizike dhe mendore.

Çekuilibri hormonal që ndodh gjatë menopauzës çon në simptoma të ndryshme.

Është një proces natyral, ku ne mund të ndihmojmë veten me OK! MENO.

Pini OK! MENO me formulën e provuar klinikisht Lifenol®

Redukton numrin e afsheve të nxehta, përmirëson cilësinë e jetës në 90% të grave në menopauzë brenda 6 javësh, redukton afshet e nxehta, djersitjet gjatë natës dhe sëmundje të tjera që lidhen me menopauzën.

Ashwagandha ndihmon në ruajtjen e niveleve të energjisë, vitalitetit dhe ruan stabilitetin emocional, ndërsa kalciumi ndihmon në ruajtjen e kockave të shëndetshme.

Efektet

PËRBËRËS ME VEPRIM TË GARANTUAR
 • Lifenol®
 • Redukton ndjeshëm numrin e afsheve të nxehta, përmirëson cilësinë e jetës në 6% të grave në postmenopauzë në 6 javë duke reduktuar sëmundjet e menopauzës, duke reduktuar afshet dhe djersitjet gjatë natës.
 • Ashwagandha
 • Ndihmon në ruajtjen e niveleve të energjisë, vitalitetit, mirëqenies fizike dhe mendore dhe kontribuon në relaksim optimal.
 • B-kompleks
 • Një përzierje e vitaminave B ndihmon në uljen e lodhjes dhe vitamina B6 ndihmon në rregullimin e aktivitetit hormonal.
 • Kalciumi
 • Ndihmon në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve.

Përdorimi

Përzieni 5 g (1 lugë që e ka brenda kutisë) në një gotë me ujë dhe pijeni një herë në ditë. Këshilla! Nuk duhet të tejkalohet sasia e rekomanduar. Mbajeni larg fëmijëve! Përdorimi nuk rekomandohet për nënat shtatzëna dhe ato me gji. Një shtesë ushqimore nuk është një zëvendësim për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme.

Përbërësit

 OK! Memory – suplement ushqimor.
Maltodekstrinë, kalcium (laktat kalciumi, citrat kalciumi), pluhur ashwagandha (Withania somnifera), stabilizues: pluhur celulozë, aromë natyrale limoni (3%), Lifenol® (ekstrakt i lules së luppolo), vitamina b=kompleks: vitaminë B1 (tiaminë mononitrat), vitaminë B2 (riboflavin), vitaminë B3 (niacinamid), vitaminë B5 (kalcium-D-pantotenat), vitaminë B6 (hidroklorur piridoksine), vitaminë B9 (acidi folik), vitaminë B12 (cianokobalaminë)), glukozide stevioli.
 • Për dozë (5 g)NRV
  kalcium90 mg11 %
  vitamina B10,3 mg25 %
  vitamina B20,4 mg25 %
  vitamina B34 mg25 %
  vitamina B51,5 mg25 %
  vitamina B61,5 mg25 %
  vitamina B950 µg25 %
  vitamina B120,6 µg25 %
  * NRV = nevoja ditore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “OK! Menopause”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët