0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Ofertë!

OK! HUNGER

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

OK!HUNGER përmban vetëm përbërës të zgjedhur me kujdes që do t’ju ndihmojnë të rregulloni oreksin tuaj. Sepse ndihmon në zbutjen e alarmeve false të urisë dhe do t’ju ndihmojë të humbni peshë.

Rekomandohet për këdo që  ka probleme me oreksin e tepërt. Ok! Hunger ndihmon në rregullimin e oreksit, në humbjen e peshës tuaj trupore, në normalizimin e niveleve të glukozës në gjak si dhe rregullon tretjen.

Efektet

GLUKOMANANStudimet kanë treguar se ndihmon në uljen e peshës si pjesë e një diete me kalori të ulëta.FENUGREEK (KOPRA GREKE)Ndihmon në rregullimin e oreksit dhe ndihmon në OK!HUNGER përmban vetëm përbërës të zgjedhur me kujdes që do t’ju ndihmojnë të rregulloni oreksin tuaj. Sepse ndihmon në zbutjen e alarmeve false të urisë dhe do t’ju ndihmojë të humbni peshë.Rekomandohet për këdo që  ka probleme me oreksin e tepërt. Ok! Hunger ndihmon në rregullimin e oreksit, në humbjen e peshës tuaj trupore, në normalizimin e niveleve të glukozës në gjak si dhe rregullon tretjen.ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak.VITAMINA CVitamina C është një antioksidant i rëndësishëm që mbron qelizat tona nga stresi oksidativ. Ai gjithashtu kontribuon në sintezën normale të kolagjenit dhe metabolizmin normal të energjisë.

Përdorimi

30 minuta para çdo vakti, përzieni 1 lugë (5 g) në një gotë me ujë. Pini një gotë OK!HUNGER para mëngjesit, drekës dhe darkës dhe oreksi juaj do të fillojë të bjerë ndjeshëm!

Këshilla:

Ne rekomandojmë marrjen e një suplementi ushqimor si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Nuk duhet të tejkalohet sasia e rekomanduar ose doza ditore. Një shtesë ushqimore nuk është një zëvendësim për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve!

Përbërësit

Maltodekstrinë, glucomannan, ekstrakt fenugreek, shije natyrale limoni (3%), vitaminë C (acid askorbik), ngjyrë panxhari natyral, glukozide të bimës stevia.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “OK! HUNGER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët