0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Bukuri BYE BYE FAT DRINK MIX
Ofertë!
(5 shqyrtime nga klientë)

BYE BYE FAT DRINK MIX

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

NDIHMË E PARË PËR ELEMINIMIN E SHTRESAVE DHJAMORE!

 Shtresa dhjamore të tepërta në bark, ije ose kofshë?

Disa femra grumbullojnë më shumë yndyrë në të pasmet e tyre, të tjera kanë probleme me akumulimin e yndyrës rreth barkut dhe ijeve, dhe të tjera në kofshë.

Por pa marrë parasysh se ku trupi juaj ka krijuar shtresa dhjamore,  ju mund ta eleminoni më shpejt me pijen bimore BYE BYE FAT!

 SHKRIRJA E YNDYRNAVE NUK KA QENË KURRË KAQ E LEHTË!

 Bye Bye Fat me ndihmën e L-carnitinës cilësore, ekstraktit të guaranës dhe ekstraktit të sambuco-s:

 • Shndërron yndyrën e djegur në energji
 • Lejon gjithashtu një stërvitje fizike më të shkurtër për të sjellë rezultatet e një stërvitje të gjatë
 • Përshpejton djegien e yndyrnave gjatë stërvitjes
 • Humbje më efektive në peshë
 • Efekt i zgjatur i djegies së yndyrnave
 • Përshpejton metabolizmin

Kujdesuni për eleminimin e shtresave dhjamore dhe kthejini përpjekjet tuaja në më shumë rezultate!

Pije me aromën e ananasit për t’ju ndihmuar të humbni më shumë kilogramë

 • Ndihmë e shkëlqyer për humbje peshe
 • Përshpejton metabolizmin e yndyrnave
 • Përshpejton djersitjen
 • Ndihmon në rregullimin e peshës trupore

Efektet

3 përbërës aktivë që ofrojnë rezultatet më të mira!

L-CARNITINE

L-Karnitina është një aminoacid thelbësor për metabolizmin e yndyrës, sepse bën që acidet yndyrore me zinxhir të gjatë të transferohen në mitokondri, ku ato shndërrohen në energji.

GUARANA

Rrit nivelin e energjisë dhe kontribuon në metabolizmin e yndyrës.

SAMBUCO

Sambuko është një bimë e përdorur në mjekësinë tradicionale të kulturave të ndryshme, për aktivitetin e saj antioksidues dhe për mbështetjen e sistemit imunitar. Gjithashtu nxit djersitjen dhe ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak.

Përdorimi

Për rezultate më të mira, rekomandohet të merrni Bye Bye Fat një herë në ditë, gjysmë ore para se të bëni ushtrime fizike si ecje, palestër etj. Sasia e rekomanduar ditore është 10 g (2 lugë) që përmbajnë 500 mg L-carnitine, 100 mg ekstrakt sambuco dhe 100 mg ekstrakt guarana.

Përzieni 2 lugë në një gotë dhe shijoni pijen e këndshme me shije ananasi.

Këshilla: Mos e tejkaloni sasinë ditore të rekomanduar. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve!

Përbërësit

maltodekstrinë, L-karnitinë, fibra bambuje, aromë natyrale ananasi (1.5%), ngjyrë natyrale të panxharit, ekstrakt guarana, ekstrakt sambuko, ëmbëlsues glikozid steviol.

5 shqyrtim për BYE BYE FAT DRINK MIX

 1. Renato

  kam ren 10 kile per 28 dite, shume faleminderit per rekomandimin

 2. Orinda

  Super produkt dhe me ndihmoi te jem ne forme per kete vere ❤️

 3. Bleona Prifti

  Jam shume e kenaqur dhe do porosis dhe produkte te tjera tek ju, absolutisht 5 yje 🖐️

 4. Bora

  per 1 jave humba 5 cm rreth belit 🙏

 5. Denisa

  Kam qen skeptike ne marrjen e nje suplementi per humbje peshe pasi nuk besoja se mund te me ndihmonte per te ren nga pesha por tani qe e provova dhe me dha rezultat per 2 jave jam shume e suprizuar dhe do te vazhdoj ta perdor akoma me gjate 🌹

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët