0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Ofertë!
(1 shqyrtim nga klient)

OK! INSOMNIA

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

Një formulë natyrale që ju ndihmon të bini më lehtë në gjumë dhe të bëni një gjumë të shëndetshëm dhe cilësor

  • Formulë natyrale me melatoninë, hormone i gjumit
  • Ndihmon për të fjetur më lehtë dhe për të mbajtur gjumin cilësor dhe të shëndetshëm
  • Ndihmon në përmirësimin e mirëqenies psikofizike
  • Ndikon në receptorët në tru përgjegjës për gjumin dhe qetëson aktivitetin nervor
  • Kontribuon në relaksim para se të shkoni në shtrat
  • Natyral, vegan, pa sheqer

Efektet

PËRBËRËS ME VEPRIM TË GARANTUAR
  • ValerianaNdihmon në ruajtjen e gjumit të shëndetshëm, kontribuon në relaksim dhe mirëqenie fizike. Na ndihmon të flemë më lehtë dhe ndihmon në ruajtjen e një cilësie normale të gjumit.MelatoninaMelatonina është një hormon natyral që kujdeset për bioritmin në trup, shkakton përgjumje dhe njihet si “hormoni i gjumit”.HumulusHumulus në kombinim me valerianën përmban substanca që ndikojnë në receptorët përgjegjës për gjumin në tru, dhe aktivitetin e qetë nervor. Kontribuon në gjumë të shëndetshëm dhe na ndihmon të flemë.Vitamina CKontribuon në funksionimin psikologjik normal dhe të sistemit nervor.Vitamina B-kompleksVitaminat B marrin pjesë në ciklin e sintezës së melatoninës, kontribuojnë në funksionet normale të sistemit nervor dhe imunitar dhe ndihmojnë kundër lodhjes dhe rraskapitjes.

Përdorimi

Doza e rekomanduar ditore është 5 g (1 lugë çaji), 30 minuta para gjumit. E përziejmë në një gotë me ujë.

Këshilla:

Nuk duhet të tejkalohet sasia e rekomanduar ditore.

Mbajeni larg fëmijëve!

Një shtesë ushqimore nuk është një zëvendësim për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme.

Përdorimi nuk rekomandohet për nënat shtatzëna dhe ato me gji.

Përbërësit

OK! Insomnia– suplement ushqimor.
Maltodekstrinë, ekstrakt valeriane (Valeriana officinalis L.), fibra bambuje, aromë natyrale limoni (3%), vitaminë C (acid askorbik), ekstrakt Humulus (Humulus lupulus L.), glukozide të stevias, Vitamina B-Kompleks (vitaminë B1 (monitrat tiaminë ), vitaminë B2 (riboflavin), vitaminë B3 (nikotinamid), vitaminë B5 (kalcium-D-pantotenat), vitaminë B6 (hidroklorur piridoksinë), vitaminë B9 (acidi folik), vitaminë B12 (cianokobalamide)), melatoninë.

1 shqyrtim për OK! INSOMNIA

  1. kejdi

    me ka ndihmuar shume per te fjetur

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët