0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Ofertë!

OK! MEMORY

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

PËRMIRËSON PËRQËNDRIMIN DHE KUJTESËN!

  • Formula Cognivia është provuar klinikisht se përmirëson cilësinë e memorjes me 22%
  • Një përzierje natyrale e përbërësve aktivë për të përmirësuar performancën njohëse
  • Ndihmon në ruajtjen e memorjes, e cila zvogëlohet me moshën
  • Ndihmon në ruajtjen e përqendrimit dhe memorjes optimale gjatë punës
  • Parandalon lodhjen dhe sforcimet
  • Efektive për si për të rinj dhe të moshuar

Efektet

PËRBËRËS ME VEPRIM TË GARANTUARCOGNIVIA™Cognivia ™ është një bimë nootropike (përmirësuese e funksioneve njohëse), një përzierje e vajit esencial të sherebelës spanjolle dhe ekstraktit të gjetheve të sherebelës. Është një formulë e zhvilluar posaçërisht për njerëzit që duan të përmirësojnë memorjen dhe përqendrimin.KOLINAMarrja e kolinës rekomandohet për memorje më të mirë dhe funksione njohëse, pasi kolina është një pararendës i acetilkolinës, një neurotransmetues (transmetues i impulseve nervore), i cili përfshihet në funksionet nervore dhe të memorjes.VITAMINA CPluhur natyror i acidit askorbik. Vitamina C është një antioksidant i rëndësishëm që mbron qelizat tona nga stresi oksidativ. Është e nevojshme për funksionimin normal të kockave, dhëmbëve, kërceve, mishit të dhëmbëve, lëkurës dhe enëve të gjakut.GUARANAGuarana është një bimë popullore autoktone nga pyjet e Amazonës në Brazil. Përmban guaranà, e cila është pothuajse identike me kafeinën, vetëm se absorbohet shumë më ngadalë në qarkullimin e gjakut dhe për këtë arsye ka një efekt më të gjatë, më të njëtrajtshëm dhe më të këndshëm.VITAMINA B-KOMPLEKSVitamina B-Kompleks  është një grup vitaminash që janë të rëndësishme për sistemin tonë nervor. Përveç funksionit të tyre të përbashkët, secila prej vitaminave B ka role të tjera të rëndësishme në trupin tonë, të tilla si parandalimi i lodhjes dhe mbështetja e sistemit imunitar.PortokalliAroma natyrale e portokallit, e cila i jep pije freski dhe shije të shkëlqyer. Pa sheqer të shtuar.

Përdorimi

Përzieni 10 g (1 lugë që ndodhet brenda kutisë) në një gotë me ujë dhe pijeni.

Këshilla: Mos e tejkaloni sasinë ditore të rekomanduar. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve!

Përbërësit

OK! Memory – suplement ushqimor.Përbërësit: maltodextrin, eritritol, vitaminë C (acid askorbik), Cognivia ™, citrate koline, antiaderent: fibra bambuje, aromë natyrale portokalli (3%), ekstrakt guarana, vitaminë B-kompleks (B1, B2, B6, B12, Acid folik, acid pantotenik, niacin), glukozide të stevias.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “OK! MEMORY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët