0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Ofertë!

OK! STRESS

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

I testuar klinikisht për reduktimin e stresit

  • Deri në 32 % më pak stress pas 6 javësh përdorimi të rregullt
  • Deri në 53 % më pak stress pas 12 javësh
  • Funksionon në nivel neuronesh (qelizat nervore)
  • Pakëson vlerën e alpha-amylase – indikatorit të stresit
  • Përmban Serenzo™ dhe 7 vitamina B, të cilat kontribuojnë në funksionin nervor normal

Efektet

PËRBËRËS ME VEPRIM TË GARANTUARSERENZO™Serenzo™ është një përbërës aktiv natyral, i çertifikuar organik, i përftuar nga ekstrakti i portokallit. Serenzo™ është vërtetuar klinikisht se rregullon stresin dhe pengon veprimin e receptorit D2 përgjegjës për mënyrën se si trupi i përgjigjet stresit.B COMPLEXB Kompleks është një grup vitaminash të rëndësishme për sistemin tonë nervor. Përveç funksionit të tyre kolektiv, secila nga vitaminat B ka role të tjera të rëndësishme në trupin tonë, të tilla si parandalimi i lodhjes dhe mbështetja e sistemit imunitar.LIMONILimoni natyral i shtuar në OK! Stress e bën një pije të freskët dhe me shije të mrekullueshme. Nuk ka sheqer të shtuar.
Si funksionon?OK!Stress përmban Serenzo™, një formulë e patentuar, e testuar klinikisht për reduktimin e nivelit të stresit.Vepron në nivel neuronesh duke identifikuar Serenzo™, si adenozinë (rregullator i stresit) që pengon veprimin e receptorit D2 – përgjegjës për reagimin e trupit ndaj stresit.Kujdesuni për veten – zvogëloni nivelin e stresit!

Përdorimi

Përzieni 10 g (1 lugë që ndodhet brenda kutisë) në një gotë me ujë dhe pijeni.

Këshilla: Mos e tejkaloni sasinë ditore të rekomanduar. Një suplement ushqimor nuk është zëvendësues për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë. Mbajeni larg fëmijëve!

Përbërësit

maltodextrin, erythritol, Serenzo™, anti-caking agent: bamboo fibrenatural lemon aroma (2 %), B complex blend (B1, B2, B6, B12, Folic acid, Pantothenic acid, Niacin), steviol glycosidesOK! Stress – suplement ushqimor.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “OK! STRESS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët