0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Meshkuj

Meshkuj

Po shfaqen krejt 5 përfundimet

BIO DEO SPRAY ME CBD

Një deodorant anti djersë me ekstrakt kanabis sativa, eukalipt, sherebelë etj, pa kripëra alumini dhe kimikate të dëmshme.I çertifikuar Bio-Organik.100ml
900 L

DETERGJENT INTIM PËR MESHKUJ

MBROJTËS, AROMATIK, PASTRUES, EKUILIBRUES, pH 4.0 – 4.5E PASURUAR ME ACID LAKTIK.250ml
1,700 L

KREM GEL ANTI RRUDHË ME CBD

Krem Anti-rrudhë për fytyrën me ekstrakt cannabis sativa.I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.Ky krem ​​ka fituar Organics Clean Award 2020, një nga çmimet më prestigjoze në botë për kozmetikën e çertifikuar (natyrale ose organike) dhe të pastër, organizuar nga Organics Magazine.50ml
2,200 L

LOCION PAS RROJE ME CBD

Locioni pas rroje me efekt balsamik, me një strukturë të lehtë, por të fuqishme, perfekt për lëkurën e stresuar nga brisku.Me ekstrakt cannabis sativa për një lëkurë të mahnitshme.50ml
1,700 L

SERUM KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

Një mishelë bimore që lufton me efikasitet rënien e flokëve. Me ekstrakt kanabis sativa, kafeinë etj. I çertifikuar Bio-Organik
1,900 L