0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra Rrudhat

Rrudhat

Showing 1 – 12 of 22 results

ACID HIALURONIK

Multimasë molekulareHidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhëNjë opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues.30ml
1,500 L

BIO RESTORE EYE SERUM

Serumi i syve BIO RESTORE rigjeneron lëkurën tuaj në zonën përreth syrit për 14 ditë!Për shkak të përbërësve të saj, serumi i syve BIO- RESTORE siguron një efekt rinues të lëkurës brenda një kohe rekord!Serumi i syve BIO-RESTORE ka një spektër të gjerë veprimi tek të dyja gjinitë (femra dhe meshkuj). Ajo përdoret për të gjitha grupmoshat.25ml
1,500 L

FITORETINOL (VITAMINË A)

Vitaminë A ekuivalente, bimore, për fytyrënMe veprim antirrudhë, rigjenerues dhe lifting
30ml
1,500 L

KOLAGJEN BIMOR

Kolagjeni bimor ushqen lëkurën me proteina dhe i jep mbështetjen e duhur për të kundërshtuar shenjat e kohës, si plakja, rrudhat etj. Veprim tendosës dhe forcues në lëkurë.30ml
1,500 L

KREM AGE PROTECT

Krem bio-organik me kolagjen, mjaft rezultativ kundër rrudhave.Rekomandohet për moshën 40+
40ml
2,500 L

KREM ANTI RRUDHË ME SPF 30

BIO PRO DAY - Krem fytyre kundër rrudhave me mbrojtje të lartë nga dielli dhe stresi oksidativ.Faktori mbrojtës spf3040ml
3,500 L

KREM ANTIAGE ME VITAMINË E & F

KREM ANTIAGE ME VITAMINË50ml
2,600 L

KREM ANTIAGE PËRRRETH SYVE

Krem për lëkurën përreth syve dhe buzëve, me veprim antiageMe sekrecione kërmilli, acid jaluronik, vaj argani dhe aloe vera15ml
3,200 L

KREM GEL ANTI RRUDHË ME CBD

Krem Anti-rrudhë për fytyrën me ekstrakt cannabis sativa.I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.Ky krem ​​ka fituar Organics Clean Award 2020, një nga çmimet më prestigjoze në botë për kozmetikën e çertifikuar (natyrale ose organike) dhe të pastër, organizuar nga Organics Magazine.50ml
2,200 L

KREM NATE ANTIAGE

PËR LËKURË TË THATË DHE NORMALE, ME TENDENCË PLAKJEPËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMEKremi i natës Karité është ideal për trajtimin natën të lëkurës së ndjeshme, të thatë ose normale.I pasur me përbërës funksionalë bimorë, ndihmon lëkurën të përmirësojë elasticitetin dhe plasticitetin e epidermës, duke luftuar me efikasitet plakjen e indeve dhe duke parandaluar formimin e rrudhave.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
50ml
4,500 L

KREM PËR RRUDHAT E SYVE

Redukton rrudhat, qeset dhe rrathët e përreth syve. Efekt lifting 15ml
2,400 L

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

Maskë për sytë me xhel argjile të gjelbër dhe Eufrasia.Efekt lifiting në qese dhe rrudha.50ml
1,900 L