0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Trupi Duart & Këmbët

Duart & Këmbët

Po shfaqen krejt 4 përfundimet

KREM DUARSH ME GJALPË SHEA & TRËNDAFIL

Një krem duarsh artizanal, i çertifikuar Bio-Organik, për një hidratim të thellë dhe rigjenerim të lëkurës së duarve.Veçanërisht për lëkurë të thatë dhe të plasaritur.60ml
700 L

KREM DUARSH ME MENTE & LIMON

Një krem duarsh artizanal, i çertifikuar Bio-Organik, për një hidratim të thellë të lëkurës së duarve.Zbardhues i njollave kafe në duar.60ml
700 L

KREM DUARSH RIGJENERUES

Zbutës, hidratues dhe rigjenerues.Një krem i përshtatshëm për çdo tip lëkure, për të parandaluar plakjen, duke rigjallëruar funksionin natyral të epidermës së duarve.
100ml
1,600 L

KREM KËMBËSH

Kremi i këmbëve Argital ka veti qetësuese, shplodhëse dhe freskuese.Eleminon erën e keqe dhe lufton me efikasitet lodhjen dhe enjtjen e këmbëve.
75ml
1,500 L