0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Floket Maskë

Maskë

Showing 1 – 12 of 15 results

ARGJILË E GJELBËR FINE

ARGJILË E GJELBËR, E THARË NË DIELL, PLUHUR I IMËT PËR FYTYRËN, TRUPIN DHE FLOKËT.Me argjilën e gjelbër Argital dhe ujin, një binom natyral e antik, përgatitet një maskë për të mbrojtur dhe rigjeneruar lëkurën.Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër.
1,000 L2,000 L

HAIR GROWTH OIL

RRITJA E SHPEJTË E FLOKËVE ME BAZË VAJIN E KASTORIT (RECINIT)Dëshironi të realizoni një rritje spektakolare të flokut tuaj brenda një kohe rekord?Zgjidhni recetën HAIR GROWTH - CASTOR (me bazë vajin e kastorit), dhe ju do të përfitoni një rritje të flokut jo më pak se 5 centimetra në muaj!
1,300 L

HAIR LOSS OIL

ELEMINIMI I RËNIES SË FLOKUT: TRAJTIMI ME RECETËN BIMORE “TRIPLE ACTION PLUS HAIR”Realizon 3 elementët themelorë të shëndetit ndaj flokëve:- Eleminimin e rënies- Rritjen e flokëve- Tonifikimin e flokëve
1,300 L

KREM PËR FLOKË TË THATË DHE DELIKATË 2.2

PRODUKT PROFESIONALKrem ristrukturues me YogurtMe Fitokeramide Luledielli.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS
1,200 L2,700 L

MASKË ANTI-YELLOW 2.6

MASKË PROFESIONALEPër flokët bjondë, gri/të bardhë, dhe të dekoloruar.Ndalon zverdhjen e flokut.Rikthen shkëlqimin natyral.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS250ml
1,200 L

MASKË KOKOS & KASTOR

Rritje intesive e flokëveRigjenerim i shpejtëRiparon majat dysheKundër rënies së flokutTrash dhe zgjat fijen e flokut
1,200 L

MASKË ME ACID JALURONIK

Për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues.Me Acid Jaluronik dhe Vaj Avokado.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.200ml
1,900 L

MASKË PËR FLOKË SHUMË TË THATË DHE DELIKATË 2,3 500ml

PRODUKT PROFESIONALMaskë me vaj arganiNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS
2,900 L

MASKË PËR FLOKË SHUMË TË THATË DHE DELIKATË 2.3

PRODUKT PROFESIONALMaskë me vaj arganiNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS
200ml
1,600 L

MASKË PËR MBROJTJEN E BOJËS 200ml

PRODUKT PROFESIONALMaskë me ekstrakt luledielliNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

MASKË PËR MBROJTJEN E BOJËS 500ml

PRODUKT PROFESIONALMaskë me ekstrakt luledielliNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
2,900 L

MASKË USHQYESE PËR FLOKË TË THATË

  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për flokë të thatë dhe të dëmtuar.
  • Me gjalp Murumuru dhe Ribes Nigrum të fermentuar.
1,600 L