0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Libido

Po shfaqen krejt 4 përfundimet

BIO FEMALE POWER

Bio Female Power është një përzierje 100% organike me përmbajtje të bimëve: Mucuna Pruriens, Shatavari, Schisandra, Maca, Kanellë dhe Sheqer Palme Kokosi.
Rekomandohet për të gjitha femrat që kanë:
- probleme hormonale
- vështirësi dhe mestruacione të çrregullta
- probleme me gjumin
- probleme me sistemin nervor
- probleme gjatë periudhës së menopauzës
- probleme me infertilitetin
- problem PMS (Premenstrual syndrome)
1,900 L

BIO MACA POWDER

Maca është një bimë e Andeve, nga të paktat që ka arritur të përshtatet me kushtet e vështira në një lartësi mbi 4400 metra, ndaj konsiderohet një bimë jashtëzakonisht e qëndrueshme. Maca është vlerësuar me shekuj nga indianët peruan për pjesën e saj nëntokësore të rrënjës, e cila me të drejtë quhet "rrënja e mrekullisë". Inkasit përdorën maka për të rritur forcën dhe qëndrueshmërinë gjatë luftimeve.Kushti që Maca të përmbajë një sasi të mjaftueshme të përbërësve aktivë është që të rritet në lartësinë maksimale të mundshme. Maca jonë vjen nga lartësitë e Perusë. Është gjithashtu shumë e rëndësishme që maca të thahet natyrshëm në diell për dy muaj.Substancat medicinale të makës mblidhen në rrënjën në formë zemre. Rrënja hahet e papërpunuar, thjesht e tharë dhe e bluar.
900 L1,900 L

MACA TABLETS

Suplement ushqimor me rrënjë Maca (xhensen Peruvian), që ka veti afrodiziake, ndihmon në rritjen e energjisë dhe forcimin e imunitetit, lehtëson çrregullimet e menopauzës, ndihmon në trajtimin e problemeve të riprodhimit, si edhe përdoret nga atletët dhe sportistët për të ndihmuar në krijimin më të shpejtë të masës muskulare.Kushti që Maca të përmbajë një sasi të mjaftueshme të përbërësve aktivë është që të rritet në lartësinë maksimale të mundshme. Maca jonë vjen nga lartësitë e Perusë. Është gjithashtu shumë e rëndësishme që maca të thahet natyrshëm në diell për dy muaj.Substancat medicinale të makës mblidhen në rrënjën në formë zemre. Rrënja hahet e papërpunuar, thjesht e tharë dhe e bluar.
1,900 L
Ofertë!

OK! Menopause

Menopauza natyrale ndodh mesatarisht pas moshës 50 vjeç dhe nënkupton një kalimin në një stad të ri të trupit. Ndodh pa u vënë re në disa gra, por shumë shpesh gjatë kësaj kohe, gratë përjetojnë simptoma të tilla si djersitje gjatë natës, afshe të nxehta, të dridhura, rrahje të shpeshta të zemrës, ndryshime fizike dhe mendore.Çekuilibri hormonal që ndodh gjatë menopauzës çon në simptoma të ndryshme.Është një proces natyral, ku ne mund të ndihmojmë veten me OK! MENO.Pini OK! MENO me formulën e provuar klinikisht Lifenol®Redukton numrin e afsheve të nxehta, përmirëson cilësinë e jetës në 90% të grave në menopauzë brenda 6 javësh, redukton afshet e nxehta, djersitjet gjatë natës dhe sëmundje të tjera që lidhen me menopauzën.Ashwagandha ndihmon në ruajtjen e niveleve të energjisë, vitalitetit dhe ruan stabilitetin emocional, ndërsa kalciumi ndihmon në ruajtjen e kockave të shëndetshme.
Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.