0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Pastë dhëmbësh SHIRITA ZBARDHUES DHËMBËSH

SHIRITA ZBARDHUES DHËMBËSH

2,500 L

Dhëmbë më të bardhë në vetëm 7 ditë!

 • Zbardhje e butë, e sigurt dhe efektive e dhëmbëve
 • Zbut njollat ​​e dhëmbëve të shkaktuara nga ushqimi, vera, kafeja, çaji ose cigaret
 • Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm në shtëpi ose në lëvizje
 • Formulë pa peroksid
 • Përbërës të sigurt për smaltin e dhëmbëve
 • Për një buzëqeshje më të ndritshme

  14 copë

Efektet

Me whitening strips për dhëmbë më të bardhë në vetëm 7 ditë!
 • Zbardhje e butë, e sigurt dhe efektive e dhëmbëve
 • Zbut njollat ​​e dhëmbëve të shkaktuara nga ushqimi, vera, kafeja, çaji ose cigaret
 • Përdorim i lehtë dhe i përshtatshëm në shtëpi ose në lëvizje
 • Formulë pa peroksid
 • Përbërës të sigurt për smaltin e dhëmbëve
 • Për një buzëqeshje më të ndritshme

Përdorimi

Së pari, hiqni shiritin e butë nga filmi plastik dhe kthejeni anën e xhelit drejt sipërfaqes së dhëmbit. Duke parë në pasqyrë, drejtojeni skajin e drejtë të shiritit me mishrat e dhëmbëve, shtypeni butësisht dhe rregullojeni, duke e bërë të përshtatet me sipërfaqen e dhëmbit. Përsëriteni duke përdorur shiritin e dytë.Hiqni shiritat zbardhues nga dhëmbët tuaj pas 30 minutash dhe hidhini ato. Pastroni çdo mbetje xheli me furçë.Këshilla:Mbajeni larg fëmijëve! Vetëm për të rriturit. Vetëm për përdorim të synuar. Produkti nuk duhet të gëlltitet. Mos i përdorni këto shirita zbardhues nëse keni ulçera dentare, mishra të dhëmbëve të dëmtuar ose pas operacionit oral. Nëse shfaqen efekte anësore, ndërpriteni përdorimin. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Përbërësit

glicerolo, glicole propilenico, acqua deionizzata, fitato di sodio, carbomer, carbossimetil, polivinilpirrolidone, mentolo, glucosio, idrossido di sodio.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHIRITA ZBARDHUES DHËMBËSH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët