0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Serum & Ampula AMPULA KUNDËR ZBOKTHIT, PËR LËKURË TË NDJESHME 1.14

AMPULA KUNDËR ZBOKTHIT, PËR LËKURË TË NDJESHME 1.14

2,000 L

8 copë

PRODUKT PROFESIONAL

Trajtim dyfazësh me ampula për lëkurë të ndjeshme me tendencë zbokthi ose tharje dhe rrjepje të lëkurës së kokës.

E pasur me ekstrakte bimore të Likeneve Islandeze, Hamamelis, Urthit, Pulqarkut, Rozmarinës, Sherebelës,Barit Mijëfletësh, si dhe me Propolis.

Efektet

Këto ampula përmbajnë një përzierje aktive të vajrave esencialë me veprim seborregullues, pastrues dhe qetësues.Përmbajnë bisabolol të përftuar nga lulja e kamomilit, i cili është i njohur prej shekujsh për vetitë e tij qetësuese, dhe përdoret në shumë medikamente.Ka veti të shkëlqyera qetësuese dhe kundër skuqjes, duke eleminuar inflamacionet e skalpit. Është  i rekomanduar veçanërisht për lëkurë delikate, në saj të vetive  antimikrobike dhe antimykotike

Përdorimi

Tundeni mirë ampulën përpara përdorimit dhe hapeni me kujdes. Pasi keni larë flokun, vendosni në ampulë pipetën e posaçme që gjendet brenda kutisë, dhe përhapeni lëngun e ampulës në mënyrë uniforme në lëkurën e kokës. Masazhojeni butësisht.Mos e shplani kokën.Procedoni me tharje normale të flokut.Këshillohet të përdoren 2 ampula në javë.

Përbërësit

Aqua [Water], Chamomilla recutita flower water [Chamomilla recutita (Matricaria) flower water], Tridecane, Undecane, Glycerin, Bisabolol, Melaleuca alternifolia oil [Melaleuca alternifolia (Teatree) leaf oil], Caprylyl/capryl glucoside, Mannitol, Hamamelis virginiana leaf extract [Hamamelis virginiana (Witch hazel) leaf extract], Panthenol, Achillea millefolium oil, Cetraria islandica extract, Hedera helix leaf extract [Hedera helix Ivy) leaf extract], Nasturtium officinale flower/leaf extract, Propolis extract, Rosmarinus officinalis leaf extract [Rosmarinus officinalis (Rosemary) leaf extract], Salvia officinalis leaf extract [Salvia officinalis (Sage) leaf extract], Sodium citrate, Limonene, Saccharomyces cerevisiae extract, Sodium hyaluronate, Triticum vulgare germ extract [Triticum vulgare (Wheat) germ extract], Acetyl tetrapeptide-15.Nuk përmban: NUK përmban Alkol, Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AMPULA KUNDËR ZBOKTHIT, PËR LËKURË TË NDJESHME 1.14”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët