0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra

Fytyra

Zgjidh një kategori specifike ose shiko të gjitha produktet për fytyrën më poshtë

Showing 13 – 24 of 54 results

KREM AGE PROTECT

Krem bio-organik me kolagjen, mjaft rezultativ kundër rrudhave.Rekomandohet për moshën 40+
40ml
2,500 L

KREM ANTI RRUDHË ME SPF 30

BIO PRO DAY - Krem fytyre kundër rrudhave me mbrojtje të lartë nga dielli dhe stresi oksidativ.Faktori mbrojtës spf3040ml
3,500 L

KREM ANTI RRUDHË PËR SYTË

Kremi i syve De Saint Hillaire do ju ndihmojë të fshini shenjat e lodhjes dhe moshës përreth syve tuaj.Prodhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik
15ml
2,200 L

KREM ANTIAGE ME VITAMINË E & F

KREM ANTIAGE ME VITAMINË50ml
2,600 L

KREM ANTIAGE PËRRRETH SYVE

Krem për lëkurën përreth syve dhe buzëve, me veprim antiageMe sekrecione kërmilli, acid jaluronik, vaj argani dhe aloe vera15ml
3,200 L

KREM DITE HIDRATUES

PËR LËKURË TË THATË DHE NORMALE, ME TENDENCË PLAKJEPËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMEKy krem rekomandohet fuqimisht në stinën e verës për të mbrojtur lëkurën nga dehidratimi i shkaktuar nga rrezet e diellit, si dhe në dimër për të mbrojtur lekurën nga të ftohtitPRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
50ml
3,600 L

KREM GEL ANTI RRUDHË ME CBD

Krem Anti-rrudhë për fytyrën me ekstrakt cannabis sativa.I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës.Ky krem ​​ka fituar Organics Clean Award 2020, një nga çmimet më prestigjoze në botë për kozmetikën e çertifikuar (natyrale ose organike) dhe të pastër, organizuar nga Organics Magazine.50ml
2,200 L

KREM HIDRATUES

Kremi hidratues Bio-Organik De Saint Hilaire hidraton lëkurën në thellësi dhe e mbron atë nga kushtet e vështira ambientale.Për të gjitha tipet e lëkurësProdhuar në FrancëI çertifikuar Bio-Organik50ml
2,600 L

KREM HIDRATUES & USHQYES

Me vajra të pastër të Jojoba, Ylang-Ylang dhe ekstrakt të gjetheve të Mëllagës.Për të gjitha llojet e lëkurës.Produkt i çertifikuar bio-organik.50ml
1,700 L

KREM MBROJTËS NGA DIELLI SPF50

Për fëmijë dhe lëkurë të ndjeshmePër fytyrë dhe trup.PA AROMA TË SHTUARA, 100% FILTRA MINERALË JO NANO.I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT PËR LËKURË TË NDJESHME, REZISTENT NDAJ UJIT.
3,500 L

KREM NATE ANTIAGE

PËR LËKURË TË THATË DHE NORMALE, ME TENDENCË PLAKJEPËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMEKremi i natës Karité është ideal për trajtimin natën të lëkurës së ndjeshme, të thatë ose normale.I pasur me përbërës funksionalë bimorë, ndihmon lëkurën të përmirësojë elasticitetin dhe plasticitetin e epidermës, duke luftuar me efikasitet plakjen e indeve dhe duke parandaluar formimin e rrudhave.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT
50ml
4,500 L

KREM PËR RRUDHAT E SYVE

Redukton rrudhat, qeset dhe rrathët e përreth syve. Efekt lifting 15ml
2,400 L