0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR

SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR

1,600 L

Serum antirrudhë, hidratues dhe ushqyes

Efekt lifting i menjëhershëm në vetëm 15 minuta!

Stimulon sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë.

30ml

Efektet

Një multiaktiv i pastër i frymëzuar nga tradita koreane dhe i përftuar nga fermentimi sibiotik i përbërësve të ndryshëm natyralë, mes të cilëve, ekstrakte detare të çmuara që veprojnë si menjëherë duke krijuar pas 15 minutash një efekt tërheqës të lëkurës, dhe në terma afatgjatë në saj të veprimit antirrudhë, lëmues dhe anti njollë dhe duke garantuar rezultate të dukshme dhe të qëndrueshme në kohë.Serumi Aktiv i Ekofermentuar vepron duke stimuluar sintezën natyrale të elastinës, kolagjenit dhe acidit jaluronik në lëkurë, përbërës thelbësorë për një lëkurë të tonifikuar, të lëmuar dhe të shndritshme.Një produkt perfekt për këdo që ëndërron një lëkurë porcelani.

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:
  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.
Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me Kolagjenin, Acidin Jaluronik dhe Fitoretinolin (Vitaminën A).

Përbërësit

Aqua, Pichia Ferment Lysate Filtrate, Alteromonas Ferment Extract, Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Glycerin, Benzyl Alcohol, Phenethyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SERUM AKTIV I EKO-FERMENTUAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët