0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Bukuri OK! WATEROUT
Ofertë!

OK! WATEROUT

Çmimi origjinal qe: 3,000 L.Çmimi i tanishëm është: 2,100 L.

OK! WaterOut përmban vetëm përbërës të zgjedhur me kujdes që ndihmojnë në eliminimin e ujit të tepërt nga trupi dhe humbjen e peshës më shpejt! Ok! Waterout është i rekomanduar për këdo që dëshiron të shkarkojë ujrat e tepërta nga trupi.

Kur janë të dukshme rezultatet e para?

Rezultatet e para do t’i vini re pas vetëm disa ditësh përdorim të rregullt. Rezultatet optimale janë të dukshme pas 1 muaji të përdorimit të rregullt.

Efektet

Ekstrakti i rrënjës së hithrësHithra është një nga bimët medicinale më të njohura dhe është e shkëlqyer për stimulimin e funksioneve të sekretimit dhe kullimit të ujit nga trupi. Ai gjithashtu mbështet funksionet ekskretuese të veshkave, qarkullimin venoz dhe kontribuon në funksionin urinar.Ekstrakti i shtogutShtogu mbështet djersitjen dhe kontribuon në humbjen e peshës dhe menaxhimin e peshës. Ai gjithashtu mbështet sistemin imunitar dhe përmirëson qarkullimin e gjakut.

Përdorimi

Çdo ditë, shtoni 2 lugë çaji (10 g) OK! Waterout në një gotë me ujë dhe pijeni. Në çdo gotë do të konsumoni 100 mg ekstrakt hithre dhe 100 mg ekstrakt shtogu.

Pija ka shije ananasi.

Këshilla:

Ne rekomandojmë marrjen e një suplementi ushqimor si pjesë e një diete të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një stili jetese të shëndetshëm. Nuk duhet të tejkalohet sasia e rekomanduar ose doza ditore. Një shtesë ushqimore nuk është një zëvendësim për një dietë të ekuilibruar dhe të larmishme. Mbajeni larg fëmijëve!

Përbërësit

Maltodekstrinë, fibra bambuje, aromë natyrale ananasi (1.5%), ekstrakt i rrënjës së hithrës, ekstrakt shtogu, glukozide të bimës stevia.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “OK! WATEROUT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët