0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

RODIOLA EQUISETO

2,300 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

 • Tonik-Adatogjen.
 • Sugjerohet në rastet e lodhjes fizike dhe mendore.
 • Normalizon tonin e humorit.
 • Dranazhon lëngjet trupore dhe nxit mirëfunksionimin e rrugëve urinare.
 • Trajton atrofinë muskulare.
 • Nxit mirëqënien e thonjve dhe flokëve.

Efektet

Tabletat Multilacto janë suplemente ushqimore me përmbajtje tërësisht bimore, të prodhuara në Itali nga Il Punto Sano.
 • Tonik-Adaptogjen.
 • Sugjerohet në rastet e lodhjes fizike dhe mendore.
 • Normalizon tonin e humorit.
 • Dranazhon lëngjet trupore dhe nxit mirëfunksionimin e rrugëve urinare.
 • Trajton atrofinë muskulare.
 • Nxit mirëqënien e thonjve dhe flokëve.

Përdorimi

Është e këshillueshme të konsumohen 3 x 1 kapsula/ditë para vakteve.Këshilla:Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar. Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç. Ruajeni në vënd të freskët dhe të thatë dhe mbajeni larg rrezeve të diellit.

Përbërësit

Ekstrakt i rrënjëve të thata të Radiolës (Rhodiola Rosea), Bisht Kali (Equisetum Arvense), Gomë arabike (Acacia Verek A. Senegal), Celulozë mikrokristaline, magnez vegjetal.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “RODIOLA EQUISETO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët