0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SUPLEMENT RESPIRI

2,700 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

VAJRAT ESENCIALË TË Mërsinës, Ravintsarës, Eukaliptit, Rigonit dhe Pishës kanë një efekt balsamik të mrekullueshëm në rrugët respiratore.

Për më tepër, vajrat esenciale të mërsinës dhe rigonit janë të dobishme për të nxitur rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.

Efektet

Vajrat esencialë të mërsinës, ravintsarës, eukaliptit, rigonit dhe pishës kanë një efekt balsamik të mrekullueshëm në rrugët respiratore.Për më tepër, vajrat esenciale të mërsinës dhe rigonit janë të dobishme për të nxitur rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.Vaji esencial i ravintsarës lehtëson rrugët e frymëmarrjes dhe vaj esencial i pishës është i dobishëm për të nxitur mirëfunksionimin e hundës dhe të fytit.Vajrat esencialë të përdorur janë 100% të pastër, natyralë dhe janë përftuar nga distilimi ose presimi në të ftohtë.

Përdorimi

Këshillohet të merren 2-3 kapsula në ditë me ujë,e preferueshme pas vakteve.

Këshilla:

Nuk këshillohet të përdoret me shume se 8-10 dite pa ndërprerje.

Në rast të përdorimit të gabuar mos provokoni të vjella dhe këshillohuni menjëherë me një mjek.

Nuk këshillohet të konsumohet gjatë shtatëzanisë dhe në periudhën e gjidhënies.

Mbajeni larg nga fëmijët nën 3 vjeç dhe ndaj nxehtësisë.

Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.

Përbërësit

Rrënjë Likuiricia (Glycyrrhiza glara), hidroksipropil metilcelulozë, bimë Bisht Kali (Equisetum arvense), vaj esencial i sytheve dhe luleve të Mërsinës (Myrtus communis),vaj esencial i gjetheve të Ravintsarës (Cinnamomum camphora), vaj esencial i gjetheve të Eukaliptit (Eucalyptus globulus), vaj esencial i Rigonit (Origanum vulgare), vaj esencial i lules së Livandos (Lavandula Officinalis), vaj esencial i halave dhe majave të Pishës (Pinus sylvestris).ÇERTIFIKIMET: BIO, CODEX, AGRICOLTURA UE, LAV, VEGAN OK, OMG FREE, LIFEGATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SUPLEMENT RESPIRI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët