0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Sistemi imunitar AGAVE INULIN PREBIOTIK

AGAVE INULIN PREBIOTIK

700 L

Një prebiotik i çertifikuar Bio-Organik nga bima e Agaves, që ndihmon në mirëqënien e sistemit tretës dhe rregullimin e florës bakteriale të zorrëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AGAVE INULIN PREBIOTIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët