0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Aknet SERUM PËR AKNE DHE LËKURË TË YNDYRSHME

SERUM PËR AKNE DHE LËKURË TË YNDYRSHME

1,600 L

Niacinamide është një derivat i vitaminës B3 (niacina) ideal për lëkurë mikse dhe të papastër! Ky përbërës është një zgjidhje perfekte për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, por edhe për lëkurë të lodhur dhe të prekur nga ndotja ambjentale.

Së bashku me zinkun, me veti qetësuese dhe astringjente (zvogëlues i poreve të hapura), është aleati i përsosur në luftën kundër akneve (puçrrave), njollave të lëkurës dhe pikave të zeza.

Niacinamide: veprim balancues i sebumit, kundër njollave dhe shenjave
Zinku: veprim astringent dhe anti-bakterial

ME NIACINAMIDE & ZINK

Një serum totalisht bimor dhe me efekt të menjëhershëm mbi aknet, pikat e zeza dhe njollat që ato lënë në lëkurë, si dhe një balancues i shkëlqyer i yndyrës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SERUM PËR AKNE DHE LËKURË TË YNDYRSHME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët